Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW polo 1.3as. Megyek kb...

VW polo 1.3as. Megyek kb 100-120km-t berángat egyszer csak 110-120-nál. Onnantól csak 90-100al tudok menni. Városban nincs gond, csak pályán.91-es évjárat. Mi lehet a gond? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
4 gyertya,gyújtástrafó cserélve, AC megnézve, abban a gumicső cserélve (el volt repedve, rotor elosztók cserélve, két benzinszivattyú megnézve, benzinszűrő cserélve, kábelek átnézve.
2012. aug. 6. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

vidd el szerelővel probáltasd kimérni mi lehet baj

motoröndiagnosztika v mi a lofa_z

2012. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 smitwesson ***** válasza:
pedig ez nagyon benzinszivattyú gyanús lesz.
2012. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De csak 100 km megtétele után kezd el rángatni 120nál?

Nagyobb sebessége is rángat, vagy ott abbahagyja?

Ha egyből 120al mész, akkor semmi baja?

2012. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen csak 100 km megtétele után rángat be. Folyamatosan 120-al mentem a pályán. Visszaváltottam 4-be, majd fel 5-be, de nem megy többel, olyan mintha megszűnne a nyomaték, lomha lesz, de 95-100-al megy tovább. Ja, két benzinszűrőm is van, lehet hogy a kettő között lehet dugulás? (eddig már 5 szerelőnél voltam, azért kérdem a segítségeteket) Köszi az eddigi válaszokat
2012. aug. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!