Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy közelező...

Mennyibe kerül egy közelező műszaki vizsga?

Figyelt kérdés
Hol kell ehhez papírokat kérni és hol kell bejelentkezni előtte? Mik a teendők? Személygépkocsi műszaki vizsgáról van szó.

#személygépkocsi #kötelező műszaki vizsga
2012. aug. 2. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb a hatósági műszaki állomásokon. Papírokat nem kell kérni, beviszed az autót, otthagyod forgalmit kulcsot, és amikorra mondják, érte mész. Persze olyan állapotban érdemes elvinni, hogy tuti átmenjen. Mert ha nem engedik át, viheted újból. Bejelentkezni pl telefonon, vagy személyesen lehet.
2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy döntesz, hogy a Hatóságnál vizsgáztatsz, készülj fel, ott akkor is ki kell fizetned a 16.290 Ft-ot, ha megbukik az autó a vizsgán + szigorúbbak a követelmények, mint a szervizeknél.


Külön papírt nem szükséges kérni, a forgalmi, jogosítvány vagy személyi , és a kötelező biztosítás csekkje kell a vizsgához.


Amennyiben olcsó műszaki vizsgát keresel ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt, ők kifejezetten ezzel foglalkoznak: [link]


Én is általuk keresztül jelentkeztem műszakira, és tényleg olcsóbb, mintha külön én kerestem volna fel a céget! + ami még nagy előny, és nekem a munkám során fontos, hogy 1 óra alatt kész volt a kocsi friss műszakival, nem kellett otthagynom!

2012. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!