Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő, ha eladom a...

Mi a teendő, ha eladom a motoromat?

Figyelt kérdés
Etz-ről van szó. Tehát: Egy srác megvenné a motoromat, de úgy, hogy utána kivonná a forgalomból, és földesezni használná. Megírjuk az adásvételit, kiperkálja a pénzt. Aztán átadom a forgalmit és a biztosítást, törzskönyvet, majd hova kell mennem az adásvételivel? Mit kell tennem?
2012. júl. 30. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Beballagsz az okányirodába zsebedben az adásvételi nálad maradt két példányával,aztán lejelented hogy eladtad a motort.(Vagy kapsz ré pecsétet vagy aláírást vagy valamit). Innen kezdve ha a vevő nem íratja át(terepre szeretne,és kivonatni szóval nem hiszem hogy előtte átíratja)Te védve vagy mert lejelentetted hogy percre pontosan mikor adtad el a motort! A biztosítást is le tudod mondani vagy bemész személyesen vagy telefonon,ha előre ki van fizetve a biztosítás akkor azt neked visszafizetik.


Egy megjegyzés: Nem sajnálod odaadni a jó ETZ-t tudván azt hogy szét fogják ütni a határban???? Ezek nem erre lettek kitalálva,Én biztos nem adnám oda így! Na de Te tudod....

2012. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, nekem is megszakad a szívem, nagyon szerettem, március óta tettem bele 5000 km-t, megjártam vele a Balatont, a Mecseket, vigyáztam rá, csak hát kinőttem.:/ Szóval lehet, hogy itt melóhelyen lenne még egy srác, aki megvenné, ő talán nem cseszné szét, még várok rá, hogy kell-e neki.
2012. júl. 30. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyes ne add oda annak aki leélné! Már én is nagyon bánom hogy eladtam az MZ-met!
2012. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen ETZ egyébként? 125? 250? Menyiért adnád?
2012. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
125-ös,és 80-ért, mert a fényezés nem a legszebb, bár nem sok krémszínű etz szaladgál:)
2012. júl. 31. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!