Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSON motorommal mi lehet a baj?

SIMSON motorommal mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy SIMSON Roller típusú motorom, anno, még amikor édes apám használta elvileg ment 70-80-at..Sokáig a pincékben állt, és ahogy felnőttem, kihoztam a pincéből és haverokkal megcsináltuk. 1. rúgásra indul, meg minden 3300 km- van benne. Elég jó kis motor, csak nem tudom hogy miért nem gyorsul annyira..62 a max most, nem kevés csak jobb lenne ha picit jobban gyorsulna.Mi lehet a "baja"?

Előre is köszönöm a válaszokat.:D


2012. júl. 29. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés lóerő, de miért akarsz kis mocival nagyok sebességét elérni? Arra vannak kitalálva az erőgépek!
2012. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy kis gép, de ha 10 évvel ezelőtt ment 75 öt akkor most mért nem? :s
2012. júl. 29. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
mert a főtengely szimeringet cserélni kéne! el öregedet,meg keményedet!
2012. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de közben beléptünk az unyijóba!
2012. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy gyári szimó sosem megy 80-at,ahhoz ki kell hegyezni,vagypedig keresni egy jó hosszú lejtőt XD
2012. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ne akarj 70-80-nal menni vele, mert 40 km/h a megengedett legnagyobb sebesség vele.
2012. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy gyári Simson sosem fog 65-nél többet menni. Bárki bármit is mond. De ez így van jól, ha gyorsabban akarsz menni, ne ezt tuningold, hanem vegyél egy nagyobb gépet. Ha gyári állapotú, akkor kár lenne szétberhelni. Főleg úgy, hogy nem értesz hozzá.
2012. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!