Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 B4 vélemények?

Audi 80 B4 vélemények?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy 2.8-as V6-os (174 LE) kitűnő állapotút.

Első autónak szerintetek?


18/f


2012. júl. 26. 22:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Teljesen jó. Szerintem az audi-k nagyon jók.
2012. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tartósság, megbízhatóság szempontjából jó döntés, viszont nem látok bele senkinek a pénztárcájába.. Ha a te neveden lesz, és te tankolod akkor azért számolj vele hogy menni fog a pénz.. Még ha van pénzed is, van autó ami van ilyen jó, és fele annyit fogyaszt... több pénz marad másra.. Ez csak saját vélemény, te döntesz!
2012. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az Audi 80 az nagyon szép kocsi, igen eltalálták a formát. Hát haver ezzel a motorral aztán hasítani fog a gépezet az tutkó :D A fogyasztás az más kérdés, de ha megteheti az ember, hogy ilyen gépet vesz akkor kit érdekel :D

Én is nagy Audi-fan vagyok úgyhogy szurkolok neked,vedd meg!

2012. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 2.8 V6 hajtja az Audimat, igaz a 193 LE-s 30 szelepes verzió. Nagyon jó vele menni (Quattro), de gyakran eszembe jut, mennyi más dologra költhetném azt a 100 kilométerenkénti 2000-2500 forintot amennyi pluszt kér egy "átlagos" motorizáltságú autóhoz képest. Szóval egyetértek a második hozzászólóval ilyen szempontban :)
2012. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mennyi idős az autó? [link]

Ez az autó esetleg nem érdekel?Vagy esetleg valamilyen csere?Szervíz könyve is van és valós kilométerrel!

2012. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1992-es, mint írtam 80-as nem A8-as.

De ha gondolod elcserélem veled, van egy Audi 80 b3-unk 1989-es, egy az egybe mehet tőlem. :)

2012. júl. 27. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi,használt prémium autó? Sok szerencsét a szopórolleren eltöltött időre. :)
2012. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!