Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? audi? Mercédesz...

Melyik a jobb? audi? Mercédesz? Bmw? Lexus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 22:57
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
40%

Ha luxuskategóriáról van szó, akkor:

Audi nem sorolható ide, mert az csak egy drága VW

Lexus pláne nem, mert

1. csak egy drága Toyota

2. 0 egyénisége van, kezdetben a MB-től lopta a formát (W140), az újabbak meg BMW 7 series-re hajaznak.

Tehát a kérdés inkább az, hogy Mercedes-Benz vagy BMW, objektív válasz pedig nem hiszem, hogy van, mindkettő egyformán a kategória legjobbja, a választást leginkább a vásárló márka iránti elfogultsága befolyásolja.

2010. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ízlésfüggő, kinek melyik autómárka jön be. Nekem az Audi a kedvencem, formavilága teljesen megfog és a motorjai is talán ennek a márkának a legjobbak. Formavilágban utána a BMW -k sportos formái tetszenek, de a Merci egyes típusai is jók. De műszakilag én úgy érzem jobbak az Audik.

Persze lehetnek olyan kényelmi, extra és egyéb szempontok melyekben a többi márka egyes új modelljei épp sokak szerint jobbak,és megelőzik. De mind sportosságban, eleganciában, műszakilag nálam az Audi a nyerő.

De erről szerintem mindenki saját ízlése és tapasztalatai szerint formál véleményt. Nem beszélve arról hogy kinek mik a szükségletei.. mire kell neki egy autó... és mennyi pénz áll rendelkezésére fenntartani azt és mondjuk inkább hosszútávú utakra kell neki az autó, vagy száguldozni, sportosan vezetni mindig. Elgondolkodtató az is, hogy mikor melyik márkának van éppen a versenytársakat megelőző új műszaki fejlesztésük, amivel épp a többiek elé kerül.. de úgyis jelentkeznek a versenytársak is valami újítással amivel épp ők kerülnek előrébb.

Szóval Nehéz megítélni, hogy ki a jobb. Hol egyik jár kicsit előrébb hol a másik márka. De azért ajánlom mindenki figyelmébe az Audi műszaki fejlesztéseit és újításait.

2010. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
62%

Azért vannak vicces válaszok. Főleg az Audit letronfolók érdekesek.

Először is, a fő érvek itt az Audi ellen azok, h nem "olyan rég" luxusmárka. De könyörgöm, a mai világban? Felgyorsult minden, és ami nem volt tegnap luxus, ma az lesz, és csak a MA számít. Az audi igen is luxusgyártó.

A másik nem tudom ki miből godnolja, de: A BMW sportos, a Merci elegáns az Audi meg próbálja egyszerre a 2őt. És ez tény.

Külön:

Merci: egy Mercedest meglátok, felemás. A nagyon sportos (nem igazán mercisek bejönnek) vagy AMG-legyen. De ha meglátom a belterét elfog a hányinger. Ne pontozz le kedves kérdező, semmi bajom a Mercivel, szeretem (ültem nem egyben) de akkor se az én stílusom. Túl fiatal vagyok hozzá :) Egyszerűen ez egy "úriasabb" kocsi, mindig egy idősebb embert képzelek bele :D


BMW: Hát igen, ezt szeretem :P Sportos, és az fiatalon nyerő, és ez is jut az ember eszébe (van egy 17éves őrült haverom, hófhér M3-al, autóversenyzős srác, megvadulok a kocsiért, ez van) Meg nekem SUV-ban csak az X6 teccik (se ML, se Q7; mindjuk az X6 meg SAC xD de mind1) De nekem a BMW túl jellegtelen: az 1es az női, a 3as az szép, de csak a Cupé (az 5ajtós hátsó lámpája hányadék) 5ös: az uj elmegy (rokon most vesz, majd leírom ha megvan neki, ha érdekel valakit, csak nem sűrűn látom a csávót :( ) a GT az nagyon bejön, csak nem túl szép, és annyit nem ér. a 7-es szintén nem jön be, de a 6-os az nagyon ott van :P M6 imádat, de az a motor már egy szar (ha valaki visszaszólna akkor előbb nézze meg a BMW.hu-n h az X5-X6 M be mit teljesít egy térfogatra kissebb motor, régi már az M6) X5: a régi szar, az uj teccik, X6 4 ever.... (ilyenem lesz egyszer :P)


Audi: nekem ez a nyerő. Minőseégben a 3 német közül az iránymutató. Egyébként meg nekem szimpi az h megpróbál megfelelni mindennek. Igaziból nem olyan sportos persze (bár pl egy RS6, vagy R8 az erős) de sztem annyira ez senkit nem érdekel (ha valaki sportkocsit akar, akk úgyse BMW-t vesz, hanem Ferrarit, vagy egy 911-est pl) mind1. Nekem A3 alatti az női, az A4-es teccik, az A5-ös az eszméletlen szép (A) :P Az A6-os is teccik, de frissíteni kéne már, a 8-as ugye újult és teccik is, de nekem már az is túl "elegáns" szal olyan idősebb bankigazgató száll ki belőle, nem egy fiatal srác, persze lényegében tökéletes. R8 egy álom, a Q7 meg nem jön be, túl nagy, EGO-ista kocsi (az X6 meg nem xD haha) De most épp imádkozok h jöjjön az A7-es és akk megvan a kocsijelölt :P


Lexus: LS600L-t próbáltam, nekem kissé japán, és ez a szó jó, és rossz értelmében is. Ez még ténneg nem német luxusmárka.


Én összességében Audi A7-et akarok :D ha kijön. De akkor is inkább Audi, mert egy hófehér A5-nél szebbet most is nehéz találni, és valljuk be, egy átlagembernek, aki nem évente cserél kocsit, oly mindegy hogy az éppen 5,6 vagy 7,1 alatt van százon, és tud meni 250-et, vagy épp quattronak, xDrive-nek vagy 4MATIC-nak neveznek benne egy cuccot. Hogy darabos a futóműve? Magyar út, nem a kocsi a hibás, már rég nem....

Ebben a kérdésben az dönt, hogy ki melyik jelet szeretné a kocsi orrán tudni...


Leírom a rend kedvéért: Audi-> BMW-> Mercedes-> Lexus (de a Lexus elé jön még sok má is, csak az nem választható opció ;)

2010. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. máj. 18. 22:39
 35/51 anonim ***** válasza:
Ferrari, Dodge, Chevrolet, Buick...:P
2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:

Miért mondja mindenki hogy a mercedes cigányos?

Én nem sok cigányt látok s65-tel járkálni vagy egy Brabus Rocket-tal!

De ha tévedek valaki javítson ki!

2010. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
én szeretem a mercédest
2010. aug. 18. 00:18
 38/51 bmwe30turbo válasza:
34%
Ez hülye kérdés! még szép ,hogy a BMW!
2010. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
10%

Nekem meg a sorrend:

BMW --> Mercedes-Benz --> Lexus --> Audi

2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
27%

13:06


A BMW a világ egyik legmodernebb, és legkifinomultabb autóit gyártó cég.

Attól még, hogy neked nem tetszik, nem szar.

Kérem, ne legyünk már olyanok, mint a 6 évesek!

2010. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!