Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? audi? Mercédesz...

Melyik a jobb? audi? Mercédesz? Bmw? Lexus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
82%

Erre sosem fogsz kielégítő választ kapni.

Mindenki mást fog mondani. (bár sanszos hogy Lexus fan kevés lesz.)

2009. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
64%
bmw m6 hamann a világlegjobb autója számomra:)
2009. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
válasz közülük te is egyet...mind a többiek majd! Kíváncsi vagyok a válaszokra!!!
2009. júl. 15. 23:48
 4/51 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a BMW a kedvencem.
2009. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
48%

A Mercédesz nekem nem jön be, szerintem a kisebbségre jellemző ez a fajta!:S

A másik 3 közül viszont nehéz választani...:) De számomra a Lexus!

2009. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
63%
Az Audi kényelmes, a BMW elegáns, kényelmes,és sportos, kompromisszumosan, a lexus pedig sportos leginkább. Perzse mind3 luxusautó, és a maga módján elegáns. Én az Audit vinném, mondjuk egy RS5-öt. A Hamann M6 Race Edition is durva, meg a Lexus IS-F is, de az audi a favorit... szép napfénytetővel :)
2009. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Erre igazából nem lehet egyértelmű választ adni. A Samsung vagy az LG gyárt jobb TV-ket? Nincs rá egyértelmű válasz: egyikben ez a jobb, másikban az. Amúgy nekem Audi kéne. :)
2009. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
23%
Egyértelműen samsung.
2009. júl. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
76%

Nincs 'jobb', ezek mind mások. Mivel nincs objektív válasz, csak a szubjektív benyomásaimít írom ide.


Nekem az a magánvéleményem, hogy erősen életkorfüggő és stílusfüggő, melyik autó illik valakihez.


A Mercedest nem ajánlanám fiataloknak. Van egy "befutott német mérnök" vagy "gazdag nagypapa" ill. "családi autó" feelingje. Persze a Mercedes nagyon is menő. A világ minden táján kormánygépkocsi, főleg diktatúrákban. Ez különösen menővé teszi. Probléma, hogy a maffiózók is ezzel járnak. Ha nem a stílust nézzük, akkor műszakilag a Mercedes kiváló. Rendkívül biztonságos és megbízható. Ugyanez igaz a legtöbb BMWre.


A BMW egy fokkal fiatalosabb. 30-40 éveseknel a BMWt ajánlanám. Aki egy jó BMWből száll ki, arról nem az jut az eszedbe, hogy gazdag nagypapa vagy banki vezető, hanem az, hogy trendi fiatal építészmérnök vagy bróker. A BMW-k is igen biztonságosak.


Az Audival, bevallom, nem szimpatizálok túlzottan. Hiába luxusautó, van egy kis "gagyi" beütése. Olyan, mint egy nagyon drága középkategóriás autó. Kinézete nem egyéni. Az Audi egy olyan márka, ami a luxuskategóriában nem nagymúltú. Nagyon régi nagy verseny- és sportmárka, de nem luxus. Viszont ha sportkocsit keresel, akkor hol van az Audi a Porschéhoz vagy más szakmárkákhoz. Az utóbbi időben próbál polgárjogot nyerni a luxus kategóriában, de szerintem felemás eredménnyel. Vannak előnyei, masszív autó, némelyik Audi a strapabírásáról híres (mondjuk ez a Mercedesről is elmondható). Én az Audit nem választanám, ha a felsoroltak közül választani lehetne, mert egy kicsit wannabe-nek érzem itt a többiek között.


A Lexus egy viszonylag új márka, még alig pozicionálta magát. Tapasztalatom szerint sokféle hozzáállás létezik a Lexussal szemben. Mostanában persze divatos. Egyszerre előkelő és sportos. Míg a Mercedes-tulajdonos konzervatív, megfontolt ember benyomását keltheti (kiv.: mindenféle lapos, sport, cabrio és egyéb nemigazi Mercedesek: ezeket ld. 'BMW' címszó alatt), a lexusos az extravagánsabb, kísérletezőbb, fiatalosabb, vagányabb.


Nekem a sorrend BMW>Lexus>Mercedes>Audi. Ha majd megöregszem, akkor Mercedes>BMW>Lexus>Audi lesz.

2009. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
10%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:48

NEKIII adok IGAZAT !

nekemis kedvenc márkám:)

2009. júl. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!