Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kamiont szokták a...

Melyik kamiont szokták a legjobban utálni a kamionsofőrök? (Man, Scania, Volvo, Mercedes, Daf, Iveco, Renault közül)

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Amelyik épp sz@r.

Bármelyik autót le lehet lakni, el lehet tekinteni pár évig a szervizeléstől és akkor ugyanolyan kotvadék lesz akár Volvo, akár Scania akár Renault.


Ezen felül vannak az egyéni esztétikai és kényelmi dolgok, kinek ez tetszik, kinek az kényelmes.... egyszerű választ nem lehet erre adni.

2012. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jártam sokat mercedes-sel(actros,axor,atego,) Na ezeket utáltam. Annyi hely sincs benne hogy a tükörbe nézzek.
2012. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem általában a régebbieket márkátol függetlenül, pl. F12-es volvo
2012. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 4165 ***** válasza:
A kényelemről nem érdemes beszélni. Egyik cég sem azért veszi az autót, hogy a sofőrnek jó legyen. Axor, Atego terítő fuvarozás. Az Actros kályhákra sokat panaszkodnak. Aztán megtudja a sofőr, hogy a neki vett 2kW-os kályha a legkisebb. De igazából, ha rendben vannak tartva, egyk sem túl rossz. MB, Scania, Volvo szerintem.
2012. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!