Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Gáz" a robogó?

"Gáz" a robogó?

Figyelt kérdés
Egyre több embert látok hogy nagyobb,125ccm-is meg annál nagyobb motorokkal járnak,kezd gáz lenni a robogó szerintetek? vagy ez kor függő?

2012. júl. 22. 13:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
azok a "kókányolt" tuninggépek már gyári állapotukban is gyorsabbak az 50es speedeknél és társaiknál
2012. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ugyan, egy 50-es robi hol előz meg egy Honda NSR 50-et? Egy fojtott pályagépet? Vagy esetleg egy Puch Cobrát, vagy Kreidlert? Ez nekem hihetetlen... Na, de nem is a sebesség volt a téma, hanem a sufnituning elcseszett robik, ahol még nem telik egy normális légszűrőre sem, csak az 500 Ft-osra, aminél a gyári sokkal jobb volt... (A speed alatt nem elcseszett Apriliákra gondolok...)
2012. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

"azok a "kókányolt" tuninggépek már gyári állapotukban is gyorsabbak az 50es speedeknél és társaiknál"


Megnézném, hogy mikor nyomnál le egy 50-es speedet egy lefojtott keeway matrixal például!

2012. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha belemélyednél a témába tudnád, hogy egy robogó motornak sokkal jobb adottságai vannak a tuningra mint egy őskövület puchnak vagy kriedlernek.

Persze az olcsó, valóban kókányolást én is elítélem legyen szó robogóról, nagymotorról vagy autóról. Csak hát vannak olyan emberek akik nem néznek a színfalak mögé és nekik minden sufnituningnak számít ami nem gyári.

2012. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
a fojtás az megint más tészta és a keeway is:P
2012. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És az én írásomból az derült ki neked egyből, hogy nekem az összes az... Én arról beszélek, amikor a vérpistik erőltetik a tuningot, amit a legolcsóbb, esetleg nem is arra a gépezetre való alkarészekkel próbálnak elérni... (Kreidler számomra ezt jelenti: [link] )
2012. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Egyezünk meg abban, hogy a minőségi robik, és minőségi tuningjaik elférnek az úton, csak a finoman fogalmazva szakszerűtlen 'tuningok' a noname kínai robikon zavarják a szemem!:) (Őszintén szólva én meghajlok a komolyabb Malagutik előtt...:D)
2012. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nekem most egy Malaguti F12-m van,amire használnám( mert most rakom le a jogosítványt) az az iskolába járás,meg úgy kisebb útak megtételek pl. városon belül,vagy átmegyek a szomszéd városba barátomhoz vagy elmegyek vele a boltba.Viszont én az a motorgyilkos vadállat vagyok...szeretem a magas fordulatszámot stb.De nem azért húzom neki hogy kemény csávónak tűnjek hanem mert élvezem és szabadság érzetet ad...

Összefoglalva én arra használnám a robogóm hogy 1.Ne használjak tömegközlekedést 2."Apuci fuvarjaitól" független legyek,ne kelljen apámat ugráltatni 3.Néha 10-20km-es túra a barátaimmal.

Így nézve,"gáz" vagyok...vagy amit csinálok?

2012. júl. 22. 20:44
 19/20 anonim ***** válasza:
Neeem, nem jampiskodsz vele, nem vagy gáz, főleg egy Malaguti F12 nem a faluba rajulásra van kitalálva, az egész pöpec robi, nem vagy gáz, ha emiatt aggódsz!:D
2012. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szeretem is rendesen :)
2012. júl. 22. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!