Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "Gáz" a robogó?

"Gáz" a robogó?

Figyelt kérdés
Egyre több embert látok hogy nagyobb,125ccm-is meg annál nagyobb motorokkal járnak,kezd gáz lenni a robogó szerintetek? vagy ez kor függő?

2012. júl. 22. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem a robogó gáz, hanem az, ahogy a 14-18 éves korosztály használja őket. Aki motorozni akart vagy nagyobb távolságokat tett meg, az eddig sem robogót vett, hanem egy rendes 50-es motort, max. 10 kilométeren belüli városi szaladgáláshoz meg ugyanazt tudja egy kerékpár mint egy robogó. Van, ahol hasznos tud lenni a robogó, de ha nem csak azért vennék, mert a tiniknek tetszik, hogy váltás nélkül pörög a magasfordulatú kávédaráló és lehet menőzni egy saját járművel, akkor a robogók száma drasztikusan csökkene Magyarországon.
2012. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne gáz, csak én sosem vennék robogót, ronda, nem tudom máshogy kifejezni. A nagymotorok között is vannak olyan hülye formájú gépek, hogy szörnyű, és könnyen sérül a burkolat is meg minden ha nem vigyáz velük az ember..
2012. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem*
2012. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nyilván nem nagy távolságra van tervezve ami szerintem mindenkinek tiszta. Én városon belül szinte ezt használom mert keveset eszik így a nagy motoromat meg el kellett adjam mert autóra kellett a pénz a barátnőm miatt részben. Robogót nem szívesen használtam de városon belül főleg ha dolgozni megyek vagy esetleg a szomszéd faluba olyan 10 km-re maximum akkor arra tökéletes meg a belvárosban is jobb mert nem kell a parkolással szenvedni ha autóval megyek nem kell percekig körözni hogy találjak helyet. Erre mondjuk a nagy is jó lett volna de mindegy.
2012. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy az előző írta, a robogó használatának mikéntje a gáz.Most komolyan egy csomó fiatal 50-es robogóval feszít, hát menjen már, én egy Simson-t is többre tartok mert azon legalább úgy ülsz mint egy nagyobb motoron és ugyan úgy tudsz váltogatni.

Szerintem ahogy idősödnek rájönnek, hogy a motor meg a robogó valahogy nem ugyan az ezért lehet az hogy váltanak nagyobbra...


Ne értsd félre a robogó arra tökéletes amire kitalálták, kis távolságok gyors és kényelmes megtétele, ha nem feszíteni akarsz vele, hanem közlekedni akkor egyáltalán nem gáz egy robogó, pláne egy népesebb városban nem.

Sokkal jobb mint a bicikli :)

2012. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
"Ahogy az előző írta" >>> Ahogy az első írta
2012. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha azt hiszed, hogy menő és feszítész vele a Spar parkolóban.
2012. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, a robogónak nagy kultusza van olaszországba és angliában is.
2012. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 SzilKa ***** válasza:
Ha nem menőzni veszed, akkor nem gáz. Én is robogóval járok munkába (kb 10km) és élvezem, hogy nem a buszon nyomorgok és nem vagyok a menetrendhez sem kötve. A parkolás is milliószor jobb, mint kocsival. Mivel csak B-s jogsim van és 50-es robogóm, nem tudok vele túrázgatni, de nagy kedvet kaptam ahhoz is, így előbb-utóbb leteszem a motoros jogsit és nagyobbra váltok, de ha lesz rá lehetőségem, a városba járáshoz megtartom a kis 50-es robogót is.
2012. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem az 50ccm-es 'tuningolt' segbosszantók elég gázak, míg egy Simson, vagy egy speed ötvenes legalább hajaz valamennyire egy motorra, és a tuningolt összekókányolt robi árából telt volna egy normális 50-es speedre... Persze nem zavar, ha valaki a piacra lejárkál vele, erre találták ki, csak amikor a hülyegyerekek felgyújtják a gumit, hogy legalább füstöljön, amikor megemeli a hátulját és pörgeti....
2012. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!