Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Simson kismotort,...

Vettem egy Simson kismotort, eltünt belőle a 4-dik sebesség, igaz elötte is csak másodjára vette be a 4-diket, de most végleg eltünt, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Levettem a motordeknit,állóhelyzetben veszi a sebességet,beteszem a negyediket de olyan mintha üresbe tenném vagyis forog a kerék mint amikor üresben van.
2012. júl. 19. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem egyszerűen nincs jól beállítva a válltója ha nem értesz hozzá keres vkit aki be tudja neked állítani vagy nézd meg neten hogy kell pontosan csomó leírást találsz hozzá az is lehet h csak a váltókar áll rosszul és nem tudod negyedikbe huzni. EGYÉBKÉNT A SIMSONBAN A 3. ÉS 4. FOKOZAT KÖZT VAN EGY ÜRES HA EDDIG NEM TUDTAD VOLNA.
2012. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tényleg van ott egy üres mindegyikben? 3 és 4 között van egy üres?
2012. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a léptető szerkezet, vagy villa van kikopva. Jobb esetben csak egy beállítás, vagy csavar meghúzás.

Nekem egyszer az ETZ váltója bolondult meg, nem akarta venni a sebességeket. Aztán kiderült, hogy a léptetőszerkezet tengelyének egyik csavarja lazult ki, amihez a kuplung oldali dekli levétele után hozzá lehetett férni...

2012. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen a 3.és 4. között van egy üres
2012. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy mennyire értesz hozzá, ezért megpróbálom kerülni a szakszavakat. Ha leveszed az oldaldeknit, nézd meg, hogy van/volt-e sok fémreszelék az olajban. Ha igen, akkor nézd meg, hogy megvan-e még a sieger gyűrű a váltó léptetőszerkezetét tartó tengely (furulyatengely) végén. Ha nincs meg, akkor pótold, ha megvan, akkor nézd meg hogy mennyire lóg a helyén, ha negyedikbe rakod a motort.
2012. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!