Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy hátsó...

Mennyibe kerül egy hátsó szárny egy BMW 325 E30-ra?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen kis gépjárművecském beneonozva és most veszek rá hátsó spoilert. Kis légycsapókkal hagyjatok nem foglalkozok vele.
2012. júl. 17. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2kiló
2012. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem vedd ki belőle a neonokat is, hátsószárnynak meg a gyárit tedd fel, azis nemis olyan drága
2012. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért vegyem ki a neonokat ?
2012. júl. 17. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért mert német autóról beszélünk, és nem japán autóról. A japán agyontuningolt autóknak jól áll az ilyen neonozás, meg hatalmas spoilerek. A németeken baromira nem. Nézz meg egy komolyabb tuning kiállítást (most nem erről a magyar kársztájlingos hülyeségről beszélünk)


A német autóknál pont azt kell szem előtt tartani, hogy a lehető legkevesebb ilyen csilli villi legyen rajta, és hogy ha jön feléd, olyan érzést sugalljon, hogy ez megállíthatatlan, erőtől duzzadó autó, és nem úgy hogy ilyen bazári kinézetű autó legyen. Az ilyenekre szoktam mondani hogy rá lehetne rakni a kocsira a médincsájnás matricát.


Így kell kinézni egy ilyen autónak.


[link]


Vagy itt egy másik


[link]



Ugye hogy jól néznek ki? Pedig semmi extrém csilli villi nincs rajta.


Gyári szárnyat rá, egy szép hozzáillő minimum 17-es felni (formában is és színben is jó legyen a kocsihoz, és nem műanyag króm dísztárcsa, pláne nem spinneres), egy vékonyabb gumit, leültetés, esetleg még egy szép helyzetjelző fény, vagy ahogy láttad a második képnél az a sárga lámpa búra szerintem kifejezetten jól néz ki a kék E30-hoz.


Remélem sikerült lebeszélnem téged erről a dologról, nekem a BMW a szívem csücske, és mindig megsiratok egy ilyen autót ha látom hogy a förmedvény gazdája milyen groteszk autót épít.

2012. júl. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg szerintem ///MBela-val (legalábbis a nevéből ítélve) minimum inkvizíciót fogunk alapítani ebben az estben, és eretneknek fogunk nyilvánítani.
2012. júl. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó LOL :D
2012. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!