Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segédmotoról szeretném lerakni...

Segédmotoról szeretném lerakni a jogsit, van e rutin vizsga?

Figyelt kérdés
Én azt hallottam segéd motorra már nincsen!! Ez igaz?

2012. júl. 16. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne rutin vizsga?

Nyugodj meg lessz rutin vizsga!

ha van kismotorod akkor gyakorolj vele sokat.

Elösször az állás, elindulás.Felváltasz 3 ig majd vissza. aztán gyök kettőben kerülheted az általad kitalált akadályokat ha olyan helyen gyakorolsz.

2012. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49 kg-os robogóval vizsgáztatnak, még egy hülye is megtudja csinálni
2012. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja főleg,hogy ahol én vizsgázok 4 órán fogunk előtte gyakorolni rutin pályán! xD Ismerősömnek szerencséje volt automata váltós motorral vizsgáztatták!!
2012. júl. 16. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Van rutin, meg vizsga is belőle.

Ami valamivel egyszerűbb mint az A kategóriáké.


Am 49kg-os motorral tényleg baromi könnyű lehet megcsinálni :D

Én 100kg-os kis endúróval csináltam Ak-t. Előttem motoroztam, de baromi könnyű volt vele kerülgetni a bójákat. Pálya felén is meg lehetett vele fordulni :D (ugya van amikor kört kell menni, 2 vonal közötti területen, na azt ha képzeletben megfelezem még ott is meg tudtam vele fordulni :))

2012. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Figyelj én be voltam ma fosva a szlalomtól mivel abban nem vagyok jó,megnéztem egy rendes segédmotor rutin vizsga vidit amikor megláttam milyen távra vannak a bóják egyből nevettem h így már nem tűnik nehéznek! Azt hittem sokkal közelebb vannak a bóják!
2012. júl. 16. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 215kg nehéz kawasakival vizsgáztam.

Az első két nap mivel elösször ültem át nagy mocira és csak vizsgapályán mehettem meg nem tudtál vele gyorsan menni azért nem tagadom a csuklóimnak megeröltető volt de így is játszva leraktam mert szeretek is motorozni meghát megy is a dolog! :) Szóval Én egy peret sem szenvedtem a rutin pályán hanem nagy vigyorral a képemem küldtem :)

2012. júl. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az már nem lehetett olyan könnyű!! De ha élvezettel csináltad akkor jó!! Mondjuk segédmotorból én is várom a rutin vizsgát! Még nem jelentkeztem sehova,de a kresz-et már nagyjából tudom mivel nagyon sok kresz-teszt-et töltök ki neten! Meg a motor ellenőrzése indulás előtt az is megy már szóba legalább is!!
2012. júl. 17. 07:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem is jelentkeztél akkor bizony még messze van a rutin.

Legalábbis iskola függő, ugye kresz tanfolyam valahol 1-2 hét, valahol meg 1-2 hónap...

2012. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
két és fél hét itt!! Sztem az annyira nem sok!!
2012. júl. 17. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem sok.

Aztán amint megvan, még aznap hívd az oktatót.

Aztán közbe csinálhatod az elsősegélyt is.


Meg persze ha elkezded a tanfolyamot akkor a suliban érdeklődj az oktatókról, aztán nem árt megérdeklődni hogy melyik a legjobb oktató, meg hogy melyik ér rá legtöbbet.

Meg természetesen elérhetőségüket elkérni :)

2012. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!