Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorral járnék jobban?

Melyik motorral járnék jobban?

Figyelt kérdés

-130.000ft Aprilia Area robogó 50cm3

-100.000ft Simsin motor 50cm3

Diák vagyok,nincs állandó jövedelmem.Csak a környéken karistolnék vele.



2012. júl. 16. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha motort akarsz venni, akkor Simson.
2012. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobban a robogóval járnál.


De ha motorozni akarsz nem pedig közlekedni akkor a simsonnal.

2012. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a robogót venném. Sokkal újabb, korszerűbb. Simsonnal az a baj, hogy nagyon sok leharcolt darab van, és ha ilyet fogsz ki akkor szerelgetheted naphosszat(De legalább megtanulod hogy kell :) ) 100.000-ért már jó Simsont kapni, de a szart is képesek drágán eladni. Robogóból is ki lehet fogni leharcoltat, de kisebb rá az esély, de viszont ha valami baja mégis van, nehezebb/drágább javítani. Az area nem néz ki rosszul, az aprilia is alapjában véve jó márka.

Én a robogóra szavazok.

2012. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100 ezer forintért már lehet kapni normális, nem leharcolt simókat is....sőtt már 60-80-ért is kapsz normálisat, csak tudni kell válogatni
2012. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100 ezer forintért már nem leharcolt simsont kapsz. Ez hülyeség. Mindenképpen a simsont vedd. De ha analfabéta vagy a motorokhoz és soha a büdös életbe nem akarsz megtanulni váltani akkor inkább a robogót vedd.
2012. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!