Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szüleim mért nem akarják...

A szüleim mért nem akarják fizetni a pótórát?

Figyelt kérdés
na az a helyzet, h. megbuktam vizsgán, és szüleim nem akarják kifizetni se a pótórát, se a vizsgát, hanem saját magamnak kell (és az elég drága... :S) ez normális?
2009. júl. 12. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen normális. Örülj neki,hogy ennyit kifizettek. Én most járok 32 évesen,mert annak idején szüleimnek nem volt ra pénze.
2009. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem normális. Én a gyerekeimnek csak a jogsi felét fizettem, a másik felét nekik kellett megkeresni. (Nem azért mert nem tudtuk volna kifizetni.)

Kocsit is kaptak, annak a felét pedig törleszik nekünk.


Ha most azt képzeled, hogy minden ingyen jár neked, az is ami a te hibádból kerül többe, mi lesz később?

2009. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha fizetik helyetted legalább tanulj éjjel nappal..most már késő.
2009. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen jogos! Az alapot kifizették, ennek is örülhetsz...

de a te lustaságodból adódó bakikat nem hiszem, hogy nekik kellene pénzelniük...

2009. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy fillért sem adtak bele a jogsimba...de kevés olyan ismerősöm van, akinek a szülei kifizették a jogsit.
2009. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
nekem kifizették az egészet pedig megbuktam.....kreszből rutinból elsőre átmentem,de forgalmin megbuktam.Megjegyzem szarrá tanultam magam és mégis megbuktam...szóval ezzel csak azt akarom mondani,hogy egy forgalmi vizsgán nem egészen az a lényeg hogy szét tanultad e a fejed!!!
2009. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem látnak már benned fantáziát!
2009. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!