Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki dr 600 hidegen durrog...

Suzuki dr 600 hidegen durrog alapjáraton leáll 10-15 rúgás után indul csak mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vettem egy dr 600-at most cseréltünk gyertyákat szerintem túl sokat kap de nem igazán értek hozzá esetleg vmi más ötlet ? Melegen elsõ rúgásra indul ...
2012. júl. 12. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a karbit nekem is ezt.csinalta.az.XT amikor elvolt dugulva a karbi
2012. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az elozo irt azt probald, ha nem segit akkor az is kerdes melegen is szokott-e durrogni? esetleg a szelephezag ami problemas lehet meg azt konnyen lehet ellenorizni(nyitott szelep eseten is kepes durrogni), ha az rendben akkor sajnos maradt a gyujtas...
2012. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg akkor csinalta ezt egyszer (amikr megvettem )amikor elugrott a vezerles. Edemes megnezni a vezlancfeszesseget is. Elso voltam
2012. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem hasonló problémám volt, mindenki a karburátorra gondolt, meg a CDI-re, de aztán kiderült, hogy már nincs benne kompresszió, ergo csoda, hogy beindul. Sokan azt hiszik, hogy csak apróság, de bizony ilyen gondok is lehetnek. Kompressziómérést mindenféleképpen javaslok. Anno én is gyertyát, membránt, fúvókákat cseréltem, és kiderült, hogy itt sokkal nagyobb a baj. Remélem neked nincs ilyen gond.
2012. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!