Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladhatóak manapság a nagy...

Eladhatóak manapság a nagy köbcentis, idősebb BMW-k?

Figyelt kérdés
Pl. 3.0 vagy 4.4-es 13-17 évesek. A teljesítményadó százezer fölött van. Sokba kerül átírni és sokat is fogyaszt...
2012. júl. 9. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Teljesítményadó példa: 1997-es évjárat, 4.4-es, 210kw, 116.550 Ft. "

Rossz a kalkulátor, amivel számoltál. Még benn van a luxusadós algoritmus. Ezt nyugodtan harmadolhatod, és akkor megkapod a valós teljesítményadót.


( mielőtt valaki megmondja, hogy nem így van: '99-es 200kW-os autóm van, és 38 000 az évi teljesítményadóm )

2012. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ja, nem olyan sok, akinek ez a hobbija, vagy hajlandó kompromisszumokat kötni, és más dolgokról átcsoportosítani a pénzt,(persze nem arra gondolok, hogy zsíros kenyér és víz), de ha nem minimálbért keres az ember, megoldható, a legtnagyobb költség mindig az üzemanyag, de azt meg akkor kell csak és annyi amennyit megy vele az ember, ha kevesebb a lové kevesebbet megy vele, ennyi. Nekemis mondják, olyan ember, akinek 10 percenként szájában lóg a cigi. Jó annak az árából nem nem jön ki a 750i, na de azért jelentős összeget kiad az ember arra, hogy károsistsa az egészségét, büdösitse a száját, ruháját sárgitsa a fogát, körmét, ahogy az emberek fele. Akkor ki a hülye? Én vagy ő? Mindenkinek van hülyesége szerintem, ami alapján le lehet hurrogni, akinek meg nincs semmi szenvedélye, mindig csak a racionalitás vezérli, mint egy gépet, az meg kifeküdhet a temetőbe szerintem, mert nemsokat ér az élete, na mind1 jól elkanyarodtunk a témától.
2012. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!