Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladhatóak manapság a nagy...

Eladhatóak manapság a nagy köbcentis, idősebb BMW-k?

Figyelt kérdés
Pl. 3.0 vagy 4.4-es 13-17 évesek. A teljesítményadó százezer fölött van. Sokba kerül átírni és sokat is fogyaszt...
2012. júl. 9. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
H*lyegyerekeknek, akik menőzni akarnak de kevés pénzük van el - mert úgysem gondol bele, hogy sem az adóját sem a tankolását nem fogja tudni fizetni hosszútávon.
2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindent el lehet adni. Több millióért láttam patika állapotú ladát és valami hülye megvette. Ezek is simán eladhatóak, hogyne. Átlagos pénzű emberek veszik az ilyen autókat, akik ahelyett, hogy vennének egy új suzukit, inkább vesznek egy ilyen régebbi bmw-t és az adót, meg a tankolást, úgyis kicsinyenként kell. Mármint h nincs egyben 5-6 milliója új bmw-re de van havonta 100-150 ezer benzinre, meg a fenntartásra.
2012. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Csak megeshet, hogy beletelik 1 év is. Mindent ellehet adni!
2012. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A teljesítményadó nem hiszem, hogy 100 000 fölött van ezeknél.

Én simán bevállalnék egy 3,5-es nagyonjó állapotú E38-at, de akár egy 5.4-es V12-est is, ha benzin/gázos. Ezekkel az a baj, hogy ami tényleg szép és jóállapotú, az "drága". Pl egy szép '97-'00 közötti E38-ért simán elkérhető 2 milla, annyiért meg feleannyi idős Corollát kapsz :)

2012. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
eladhatóak, csak enm annyiért, amennyit szeretnél kapni érte. Nekem is tervben van egy, de nem mindannapi használatú autónak, hanem hobby célra. Persze mindenki lehülyézi azt, aki ilyet vesz, de hát ez legyen az ő bajuk
2012. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 100-150 ezret összesen irtam mindennel együtt ezeknél az autóknál.
2012. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdezőre gondoltam, ő írta:

"A teljesítményadó százezer fölött van" - pedig nincs.

2012. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akinek van pénze tankolni, az nem 15 éves luxus kocsikat veszi, hanem esetleg néhány éveset.

Azok veszik meg ezeket, akik rabolni mennek, vagy menekülni akarnak.

2012. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Teljesítményadó példa: 1997-es évjárat, 4.4-es, 210kw, 116.550 Ft.

Kisebb köbcentinél persze nem ilyen sok.

Viszont az átírásra is most kalkuláltam ki egy 136ezres és egy 168ezres összeget. Bár igaz, hogy ezt egyszer kell kifizetni, nem évente...

2012. júl. 10. 08:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Eladni el lehet! Csak meg kell találni a megfelelő embert rá! És azokat a barmokat általában MÁRKASzeretőknek hívják!

Akik egy bizonyos márkába vannak beleszeretve (ez olyan mint,hogy több magyar ember is vett már 6ezres Cadillac-et hobbi autónak,miközben a családban van 2normál autó)!


Azért mert vannak olyan emberek akik csak arra használják az autójukat hogy eljussanak A-ból B-pontba attól még vannak olyan emberek akik élmény autózni szeretnének!! És akiknek megér annyi pénzt hogy ne csak otthon a Tv előtt kuksoljanak hanem így éljék ki magukat!


Nekem is BMW-m van amire vagy ráköltöttem vagy még 250-300ezret ,mivel nekem NEM KELL fwd(elsőkerekes) autó!

Én élmény autózni szeretnék és igen is szeretem a márkát ,sőt ha azt vesszük 20éves autóhoz képest sokkal jobb a törés tesztje mint a mai suzukiknak!


Persze ettől még nem fujjogok le egy Suzukist sem,mivel annak is vannak előnyei! MINDEN autónak megvan az előnye és hátránya a másikkal szemben! Na ezért nem kell lef ujjogni a másik autókat sem,akármilyen autója legyen az embernek!

2012. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!