Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 tapasztalatok,...

Peugeot 206 tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
1.1 vagy Roland Garros
2012. júl. 9. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt az asszonynak egy kis szürke 1.1-es.Olcsón fenntartható,a többi nagyobb kocsihoz képest jóval kevesebbek a kötelezők és a fogyasztása is egészen minimális.Városban olyan 4-5 liter,de pályán 80 körül a rekord 2.7 liter/100 km.Parkolni is könnyű vele,a kerekek az autó sarkain találhatóak,ezért nagyon jól lehet érezni a kis vasat.Alkatrész gombokért és szinte minden utcasarkon.A tucatautók előnyei az autó előnyei is.Csak az a lényeg,hogy óvakodj a csippelt,illetve hülyegyerek-tuningos autóktól. Csak ajánlani tudom.
2012. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy Swiftet váltana le.. szerinted? a Roland Garros félét ismered?
2012. júl. 9. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a 206-ról beszélek 1.1-es motorral.
2012. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 206 az faxa, de az 1,1 es motort én keveselném
2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én tanuló autószerelő voltam egy Peugeot szervizben, és a véleményem az, hogy ez a franciák Suzuki Swfitje. Könnyű szerelni nagyon, úgymond szerelőbarát az autó, és az alatt a 10 hét alatt ami volt 206-os, nem volt nagy gond. Futóművek gumírozott részei szeretnek elromlani 5 év után, de azokat is 1x kell cserélni, és újabb 5 év az élettartalmuk. csendesek,szépek, pénztárca kímélő, és elvisz a világ végére és vissza. És ha vigyázol rá, akkor évente csak egy kötelező szervizt igényel.

Az előbbi nem rossz párosítás egy ekkora kasznival, de az utóbbit nem ismerem.

2012. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!