Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorral kezdjek?

Milyen motorral kezdjek?

Figyelt kérdés

Volt már pár motorom,de eddig mindegyikkel csak "normálisan" közlekedtem.Az egykerekezés jól ment,de most többre vágyom.

Szeretnék stunt motort építeni,de nem tudom hogy robogót vagy valami könnyű kis supermotot lenne érdemes átalakítani.

Váltósat szeretnék,de a robogóval könnyebb lenne kezdeni,mivel nem kellene kuplungolni.

Várom a tanácsokat!Köszi!



2012. júl. 9. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem gyenge ez egy picit hozzá?
2012. júl. 9. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Sokan kezdenek ETZ-vel. Nagyon jó alap.


http://www.youtube.com/watch?v=Z09F5vRuoB4&feature=related


;)

2012. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mennyire bírja a kiképzést a gyári blokk?

megmondom őszintén,hogy nem akarok beleturkálni,mert akkor az nem fog sokáig menni

2012. júl. 9. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Egész jól, csak 1:40-es keverékkel használd a jobb kenés végett.

Blokkot amúgy se nagyon szokták faragni, mert elég erős ahhoz amire kell, nem száguldanak úgysem.

2012. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!
2012. júl. 9. 21:12
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is 125, 150-es ETZ lenne a legjobb kezdeni. Kicsit lecsupaszítani, Áttételt változtatni, Másik kormány, szerintem merevítő nélküli cross kormány a legjobb, egy gyorsgáz is jó dolog, fékeket is lehet cserélni de a gyári sem rossz és a gumiválasztásnál is figyelni kell. Supermoto-t nem ajánlanám, mer sokkal több mindent azzal sem tudsz csinálni és nem csak a motor, hanem minden alkatrész sokkal drágább hozzá.
2012. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azért gondoltam egy 125-ös supermotora,mert azokban van 35-42 ló és elég könnyűek.

de úgy néz ki meggyőztetek és beruházok egy 25 éves csodára :D

2012. júl. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!