Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Parkolóradart hol szerelnek...

Parkolóradart hol szerelnek be az autómba és mennyiért?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy készletet az eBay-en. Én nem mernék nekiesni a lökhárítót furkálni, mert elég kockázatos. Hol építenek be ilyeneket?
2012. júl. 8. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
ne parkolóradart vegyél hanem tanulj megparkolni....
2012. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ige, ez a legbiztonságosabb és legolcsóbb módszer:D Mi van, ha tönkremegy? Akkor nem mész be a városba ügyeket intézni, mert nem tudsz parkolni? A gyermekedért sem mégy el suli után, mert "Bocsi kislányom, ma ott alszol az iskolapadban, mivel nem tudok parkolni az épület előtt. Esetleg ha bevállalod, lassítok az iskola előtt, kinyitom az ajtót te pedig bevetődsz":D:D:D:D

Ne röhögtess már, nem olyan bonyolult egy parkolás:D:D

2012. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a két semmitmondó választ, az eslőnek üzenném, hogy tanuljon meg írni: nem "megparkolni", hanem "meg parkolni"


Most már szeretnék választ kapni a kérdésemre... Aki nem hiszi, próbálja ki, hogy lényegesen egyszerűbb beállni vele szűkebb helyekre.

2012. júl. 8. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
szívesen a választ amúgy meg azért írtam egybe mert a szóközöm kissé hibás lett a múltheti idegrohamomtól :D
2012. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. Az osszes autovillamossagi szerelo megcsinalja,de nem ordongosseg , en mar ket autoba is szereltem be , interneten talalsz szinte minden autohoz segedletet -hogyan lehet leszedni a hatso lokharitot (van ,ahol le sem kell szedni) .

Felenk egy 4 szenzoros parkolasseged felszereleseert 10eFt-ot szoktak kerni

2012. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! Igen, meg tudnám csinálni, de félek, hogy melléfúrok. :(
2012. júl. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!