Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb kötelező...

Melyik a legolcsóbb kötelező biztosítás robogóra (használtam vettem eddig nem volt)?

Figyelt kérdés
AZt mondják a K&Hnál egységesen 2500 forint de nekem nem annyit ír a kalkulátor

2012. júl. 6. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 6ezer
2012. júl. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is 2500 volt a K&Hnál de díjat emeltek így váltottam. Azt, hogy kinél a legolcsóbb az a kalkulátorok megmondják az adataid alapján. Nekem az Unionnál jött ki legolcsóbbnak 2103 Huf/ év
2012. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok , nekem is union és ott 6ezer!!!
2012. júl. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 waland ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy ki vagy - nekem 1 éves jogsival 28 évesen zebegényi címmel 2600 Ft adóval, ismerősnek harmincpár évesen, több éves jogsival, de Vácra bejelentve már 3000, másiknak pedig 23 évesen friss jogsival szintén Zebegény már 4000(ez mind union - szerintem idén ők a legolcsóbbak vidékre). Minden biztosító másképp számol,
2012. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem 2004 óta van jogosítványom.33 éves vagyok a robogóm 50 köbcentis.

Kalkulátor segítségével az union biztosítot dodta ki a legjobbat.

A K&H-nál idén már 4800 lett volna.

Az unionnál pedig most 2741Ft-ot fizettem.

Nekem ez lett a legjobb megoldás

2012. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!