Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cc robogóra kötelező biztosí...

50cc robogóra kötelező biztosítás kötésénél van egy csomó bonusz (lakásbiztosítás van-e stb) azokat ki ellenőrzi, ha rosszul jelölöm be a bonuszt és mégse vagyok jogosult, mi történik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A netes kalkulátor nem minősül ajánlattételnek! Ha össze-vissza jelölgetsz, akkor esetleg meglepődsz, amikor kézhez kapod az első csekket! Pl. a kalkulátor szerint X biztosító a legolcsóbb, megendeled tőlük a Kgfb-t, de amikor ők megnézik az adatbázist, akkor kiderül hogy egy csomó kedvezményre nem vagy jogosult, így esetleg jóval magasabb díjról küldik a csekket! Váltás majd egy év múlva, közben meg rájössz, hogy Y biztosíónál csak a felét fizetted volna!

xd

2012. jún. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 waland ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy mivel semmi egyéb biztosításom nincs, kértem egy alap árajánlatot, majd mikor kihozta, hogy az union nekem a legolcsóbb, akkor felmentem a biztosító saját oldalára, és 4-5 adat megadása után már nyomtathattam is ki az ajánlatot, ami 60 napig érvényes, sőt egyúttal be is fizettem online a díjat, ezért pár nap múlva már a rendes igazolószelvényt is ki tudtam nyomtatni.
2012. jún. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!