Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBF 125-ös motorom...

Honda CBF 125-ös motorom 30-40 km után úgy viselkedik, minthanem kapna elég benzint. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Csak az utóbbi két nap kezdte csinálni (30-35 fokos hőségben), leálltam pihenni 10-15 percre és megint normálisan viselkedett. Olyan jelenség, mintha nem kapna rendszeresen szikrát (márpedig azt kap), vagy kevés lenne a benzin. Szaggatottan gyorsul. Próbáltam szétszedni, hátha okosabb leszek, de annyi benne az elektronika, mint az ezeréves sólyomban. Tehát nem csináltam vele semmit.



Érdemes szerintetek szervízbe vinni, vagy csak túlmelegedhetett? Mi lehet a probléma?



2012. júl. 4. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Garanciás még? Akkor ne sz@rakodj. Nyomás a szervízbe.


De lehet ez a nagy hőség tett be neki, főleg, hogy léghűtéses.

2012. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melege van.


Sok az ilyen kérdés mostanában, emiatt, a 40fok, meg a 15perces pihi utáni tökéletes működés miatt 100% hogy ez a baja.


Mivel 4T és elektronikus befecsis semmit nem tudsz tenni ellenek, maximum azt hogy nem forgatod szénné.

2012. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
valószínű túlmelegedett, állj meg vele pihenne és miután visszahűlt a blokk mehetsz vele tovább, alacsony fordulatszámon forgasd és nem lesz gond :)
2012. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem garanciás, használtan vettem, 16000 van benne. Kösz mindenkinek a jó híreket!
2012. júl. 29. 01:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!