Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 100/50ccm motor rizikós?...

100/50ccm motor rizikós? Kiskapuk vannak?

Figyelt kérdés

Vennék egy 100-as robogót mert jobban megy mint az 50-et nem fogyaszt sokkal többet, árban se több.

Ezek igazából ugyan akkorák külsőre mint egy 50-es, apróbb eltérések vannak az 50es változatukhoz képest, pl a km óra tovább van skálázva, kicsivel nagyobb kipufogó.

Amiket néztem egyiken sincs rendszám, igaz hogy nekem sincs meg az A1.

Sokkal rizikósabb mint egy 70-es?

Ha lebuknék akkor lehet azzal védekezni hogy nem tudtam h nem 50-es mivel 50esként vettem?


2,5 éve van jogsim, 1szer állítottak meg de akkor is láttam őket h ott vannak napok óta. Ha nem lett volna minden rendben akkor el tudtam volna kerülni.


2012. júl. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akkor van gáz, ha látod őket.


Akkor lesz gáz, ha nem látod őket, de ők téged igen. Alapból nem valószínű, hogy belekötnének a rendőrök (vagy hogy egyáltalán feltűnne a legtöbbnek), de kifoghatsz olyat, aki látja rajta, hogy nem 50-es. Kifoghatsz olyat, aki rossz passzban van. Aki büntetni akar.


Arról nem is beszélve, hogy ha balesetet okozol vagy szenvedsz el, akkor tuti a bukás.


És ha buksz, akkor nagyot buksz. Okirathamisítás, engedély nélküli járművezetés és biztosítási csalás. A díjazása pedig komoly pénzbírság mellett járművezetéstől eltiltás.

2012. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha fellebbeznék hogy én nem is tudtam azt hogy nem 50es gépet adtak el nekem?
2012. júl. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!