Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi letenni az autójogsiját...

Mennyi letenni az autójogsiját meg a motorét? Melyiket értelmesebb venni egy motort vagy egy kocsit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Használd azt a kib*szott googlét azért van!

A legjobb meg az lenne, ha inkább semmit nem vennél, mindenki szempontjából...

2009. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Auto tankönyvvel együtt 120000
2009. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

B-s jogsi (autó) olyan 120.000Ft (ha buksz vagy veszel+órákat akkor több)

A-s jogsi (motor) olyan 110.000Ft de ez komplikáltabb, vagy el kell mulnod 21 évesnek hogy megcsináld (akkor 110.000FT) vagy csinálsz előtte egy A1-est vagy egy A-korlátolt at 16 és 18évesen (kb70.000ft ért) és később 2év mulva azaz akár 18 évesen (ha az A1-et csináltad, elég az is) elkezdheted az A-s (korlátlan) jogsi szerzését akár 32.000FT ért, mert már csak vezetsz (rutin+városi) elméletből már nem kell vizsgáznod.

2009. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Negint én vagyk, nekem van mindkettő.

Egy autó biztonságosabb, bátran elindulhatsz vele bárhová bármilyen időbe...... szerintem értelmesebb autót venni.

De ha a sebességet akarod élvezni és csak a vágyaidat akarod kielégíteni ajánlom a motort. Nem biztonságos, kihasználni NEM lehet az utcán (mármint azt ami nekem van) 1esbe 90-et megy és még van benne egy pár sebesség.

Télen meg csak nézhetem hogy van.

2009. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

120ezer az b-s jogsi? te melyik suliba jártál?

nekem csak a vezetés része 29ezer ft.. plusz akkor vizsgadíj (3ezer), meg persze a kresz, újabb 30ezer, szintén a vizsgadíj.. és akkor még az egészségügyi is ottvan... plusz órákkal együtt biztosan nem fér bele 120ezerbe (:


amúgy meg. szerintem is érdemesebb autót venni, és b-s jogsit szerezni, mivel avval kis motort is vezethetsz :)

2009. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

120 ezerből tényleg nem jön k egy B-s jogsi, én most teszem le de csak az elmélet+vezetés 100.000Ft. Eü-vel, alkalmasságival, vizsgadíjakkal kb 140-re jön.

Ha szeretsz motorozni akkor érdemes letenni motorra mert máshogy nem fog menni:)

motornak sok hátránya van

-2 személyes

-csomagot nem nagyon tudsz vele vinni-

-télen nem tudod használni

-elázol rajta

-hideg van rajta

-nem biztonságos

előnyei

-gyors

-k*rva jó vezetni:)

2009. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!