Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a vége 70 ccm-es...

Mennyi a vége 70 ccm-es robógonak?

Figyelt kérdés
Tuning minden nélkül. Esetleg mit lehetne vele csinálni hogy még gyorsabb legyen ?
2009. júl. 9. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ez nagyo sok mindentöl függ. Ha nincs baja a motornak a végsebessége sík úton 60-90 között mozog. (persze most robogókrol beszélek.)

Ha raksz rá pár tuningot, akkor ez olyan 75-110-re növelhető, de ehez a megfelelő motor is kell.

Tudok segíteni a tuningban, csak elöbb mond meg milyen motorod van :)

2009. júl. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a vége? hát max vagy 1200 km... utána javíthatod! :D
2009. júl. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hm :)

Köszönöm.

Igazából most akarok venni csak 50-esre van jogsim...

Milyet érdemes venni? És milyen tuningogra gondolsz ?

2009. júl. 10. 08:28
 4/8 anonim válasza:

Helló! fogadd el amit egy 50 es tud nyújtani vagy vegyél 125-öst. Lehet tuningolni én beleástam magam nagyon polini malossi hebo stage6 mindenféle tuning cég van DE! a nagyobb teljesítmény jobban igénybevesz mindent maga a robogó felépítése sem olyan hogy 110km/h-val biztonságosan lehet menni vele, egy darabig amíg nem történik valami és elmegy a kedved vagy rosszabb esetbe a térded vagy az a megoldás hogy veszel egyet használtan és mindent kicserélsz de mivel verseny cuccokat teszel bele verseny élettartamost is kapsz 2-3000km az nem túl jó :-(

remélem írtam valami hasznosat jó robogózást

2009. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem 70ccm- zipem van de viszi a 110-et.pedig már öreg jószág.de tuning nélkül min.70-80kmh.
2009. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Yamaha Jogomra raktam mostanában hetvenes hengert, és most 100 környéke lett a végsebessége. ötvenes hengerrel 60-70 volt.

15 és fél /L

2009. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy milyen motorra akarod tenni. Ha valami kis testűre, akkor 80-90-100at is viheti, de ez a hengertől is függ. Nekem pl 55 ezer ft-s 17 LE-s hengerem van, de lehet kapni már 20 ezer ft-ért is gyengébbeket. Ha valami nagyobbra szeretnéd (f12-f12-aerox-nrg stb) akkor ÓRA SZERINT (ami nem valami pontos) 110-120 is lehet, ami reálisan kb 70-80. Túltuningolni nem érdemes, mert egyrészt az élettartalma csökken, a fogyasztás nő, és rohadt hangos lessz. Remélem valamit okosat sikerült mondanom! :) 15/f
2009. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hali. Nekem Honda balim van 70-es hengerrel 100 km/h a végé. De nyugi nem fog berossálni a géped éveken belül. Csak lehet egy kicsit többet fog enni.

helló

2009. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!