Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy Jeep...

Mennyit fogyaszt egy Jeep Grand Cherokee?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy motorfüggő, de azt hallottam, hogy az 5.2-es 20 litert is fogyaszt. Arra lennék kíváncsi, hogy a többinek is ilyen brutál fogyasztása van?
2012. júl. 2. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Esélyes, nagy kasztni nagy motorral. Haver 3ajtós 2.5 dízel Pajeroja is benyelt 10 litert városban. És hol van az egy benzines Grand Cherokeehoz képest.
2012. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy ekkora motor simán benyeli a 20-at de ha nyomod neki lehet hogy még többet is. nem a magyar pénztárcákhoz és benzinárakhoz szabták ezeket az autókat.
2012. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 3.0 V6 CRD dízel motor talán nem fogyaszt ennyit
2012. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A benzinesek 12 liter fölött fogyasztanak, az 5.2-esnek terepen meg lehet a 20 fölötti fogyasztás is. Évjárattól függ, milyen motorral szerelték, de a régi sima Cheerokeban volt 2.5 Renault diesel motor, az kifejezetten barátságos értékeket tudott produkálni (10 liter körül). Grand Cheerokeban is voltak más 2.5, 2.7, 3.0, 3.1 meg mindenféle dieselek, ember legyen a talpán aki átlátja az egészet, de ugye a Grand Cheeroke az nehezebb mint a sima Cheeroke, szóval fogyasztásban ezekkel is bőven 10 liter fölött lehet csak kijönni.
2012. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a dízelek elviselhetzúően fogyasztanak, de haverom 3.0 crd-je is megeszi a 13-at városba
2012. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erősen lábfüggő.

Olyan 12-14 közt indul a fogyasztás (automata váltó,légkondi,összkerék sokat dob).

Állandóan padlózva bődületesen zabál,nem régiben 36 ezerért tankoltam egy ilyenbe és olyan 300 km-t használtam,mondjuk nem sajnáltam,tökön-babon át.

Érdemes olyat venni (4-6 kiló közt mindig akad) amibe valaki már beszerelte a gázt.

A négyezres jóval szolidabb étvágyú de a háromezres "traktormotoros" átverős.

Ha van pénzed a 2.7 CRDI a legtakarékosabb ha szűk a keret akkor akkor az öreg "kockacsirke" 2.1-es dízelese amit keresel.

Szerintem.

2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!