Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki használt már ragaszthat...

Valaki használt már ragasztható féltengely gumiharangot?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy létezik már ragasztható gumiharang is, ez azért lenne jó, mert nem kellene szétszedni a futóművet, viszont szerintem nem lehet olyan könnyű összeragasztani és az is kérdéses, hogy mennyire megbízható és tartós.

2012. júl. 1. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet még csak nem is hallottam.. De mihez ragasztod?

Linkelj már be róla egy képet..

2012. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foleg teherautokon lattam ilyet igaz az csavarozva van, de lenyegebn ugyan az. Ha vannak rajta furatok a ragasztasi feluletnel akkor oda gyorskotozoket, vagy megfelelo meretu csavar-anya kombinaciokat kell tenni amig a ragaszto meg nem szilardul, de utanna is bent lehet hagyni. En a csavaros verziora eskuszom, azzal semmi baj nincs, csak ami a nem csavarassola is.
2012. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Így néz ki, hosszában el van vágva és össze kell ragasztani. Ezen még gyorskötözők sincsennek, így nem lehet túl könnyű összeragasztani.

[link]



Láttam még ilyen féle megoldást is, itt szét kell szedni valamennyire, de ötletes.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=so9gMxzJH4k

2012. júl. 2. 08:33
 4/5 pagan ***** válasza:
ilyet még én sem láttam:S,érdekes megoldás,elképzelhető hogy jó is,de én a klasszikusban jobban bízom,nem olyan nehéz szétszedni azt a csuklót és ráhúzni a harangot
2012. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hugabi válasza:
2023. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!