Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti hogyan oldjátok...

Motorosok ti hogyan oldjátok meg a "gps-t" mindig is érdekelt, hogy hogy talál el egy motoros mondjuk Budapestről Amsterdamba?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok motoros, de már sokat gondolkodtam rajta, mert ugye a gps-hez kell szivargyújtó, ami pl egy yamaha r6on nem nagyon van. Azt meg nehezen hiszem el hogy minden kereszteződésbe megálltok térképet nézni. GPS nélkül meg elég nehéz tájékozódni nagyobb városokba. Legalábbis igy jogsi nélkül még ez a véleményem. Még Magyarországon úgyahogy lehet GPS nélkül. De külföldre már teljesen más a helyzet. Én még telefonra gondoltam, de ha lemerül akkor.... Vagy nemtudom van-e napelemes gps:D

Kíváncsi lennék ti hogy csináljátok... Előre is köszi:D


2012. júl. 1. 13:51
1 2
 11/15 kiflitolvaj ***** válasza:
Illetve egészen pontosan beengednének, de bonyolult az ügymenet és nekem nem ér annyit, meg hát ahhoz legalább 3-4 hónap szabi kéne... Mongólia viszont tempósan meg lehet 4-5 hét alatt:)
2012. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
A "torz" szó zárójelben volt, ha jobban megfigyelted! Ugyanakkor mégis igaz, mert a mostani fiatalok el sem tudják ezek nélkül képzelni az életet. A korral való haladás viszont nem azt jelenti, hogy a térképet elfelejtjük, bezúzzuk, stb, és csak a technikára bízzuk magunkat!
2012. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Te, lehet hogy mi már találkoztunk, csak nem tudjuk. évente 2x megyek ki faterhoz Mongóliába Pekingen keresztül. :D


Mongol térkép viszont tudtommal nincs, 2év alatt nem találtam, de oda szerintem ne akarj motorral menni, nagyon kaotikus a közlekedés. Ha érdekel tudok róla mesélni. ;)


A Garmin viszont ha jól tudom árul kínai térképes navikat, illetve kint is lehet venni angol nyelvűt.

2012. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kiflitolvaj ***** válasza:
Én Shanghaiba szoktam érkezni és onnan megyek tovább dél-nyugatra, Pekingben még nem jártam, de tervbe van véve az is:) Mongólia viszont tényleg érdekel, egy GS-t szeretnék addig szerválni és azzal nekivágni, úgyhogy szívesen veszem, ha mondasz pár dolgot az országról:)
2012. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

vannak ilyen speciális tartók, meg ugye ott a térképtartó.

nekem az autóba van gps(androidos telefon igo-val, hozzá tartó meg szivargyújtós töltő, pár ezerből megvolt. amikor megvettem apám kérdezte hogy minek, mikor magyarországról nem nagyon megy ki az ember, meg külföldön is el tud igazodni. Amikor anno 25 vagy hány éve elment a tsz-ből(ahol ifán volt fuvaros) egy kis maszekhoz vezetni.

nemsokat dolgozott magyarországon, sőt a megyében volt csak inkább, amikor el kaptak egy holland fuvart.

Apámra került a sor hogy elmenjen.

kapott a főnökétől pénzt hogy mminden országba megveheti a térképet, és láss csodát teherautóval odaért, gond nélkül, el sem tévedett

2012. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!