Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 000 ft-ért milyen autóhifi...

400 000 ft-ért milyen autóhifit építenek be?

Figyelt kérdés

Szépen fog szólni??Hangosan???

Persze mindenből csak jó minőségűt.



2012. jún. 29. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
költsd másra azt a pénzt.
2012. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pagan ***** válasza:
az már elég durva lenne:DDD,most komoly a kérdés???tudtommal 100 ezerből is lehet elég jót összekovácsolni
2012. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 400 körül már egész jót össze lehetne rakni. 100-ból szerintem elég gyatra jönne csak össze. Nem tudom, a beépítésnek milyen költsége van, kéne keresni egy megbízható, jó minőségben dolgozó műhelyt, és őket megkérdezni, mit tudnak ennyiért ajánlani. Ha technot akarsz bömböltetni rezgő rendszámmal, akkor felesleges ennyit költeni, egyéb esetben hajrá.
2012. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 kilóból már komolyat, 200-ból is kijön egy szép hangú, relatíve hangos középkategóriás rendszer, de annál jobb nemis kell autóba szerintem, ha csak az kell h nagyot szóljon az olcsóbban is kijön...
2012. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Napkiraly ***** válasza:
néhány éve láttam egy műhelyben,hogy egy 100 ezer forintos opel kadettba 400 ezres hangberendezést pakoltak (új kárpitokkal,stb.) Elröhögtem magam,mivel nekem ingyen se kellett volna az a rom, ráadásul készen tiszta giccs volt
2012. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

400ezerért?

Na ne hülyéskedj!

Egy haveromnak az egyedi építésű cuccát 80ezerből raktuk össze.Majd egy tuning találkozón díjnyertes cucc lett!

2012. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Napkiraly ***** válasza:
nekem ott akkor azt mondták annyi. Egy fillért nem adtam volna érte
2012. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!