Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérem, aki tudja: honnan...

Kérem, aki tudja: honnan tölthetnék le 1995-ös Opel Astra 1600 XEL 16 V-hez elektromos rajzot?

Figyelt kérdés
Vásárláskor ( Sz.... város Cs..... autóházában) nem adtak hozzá, csak ígérték. 2 évig ígérgették, majd feladtam. Kérem, segítsetek !

2012. jún. 27. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Elektromos rajz?! Rajzolni papírra szokás, az meg nem vezeti az áramot...


Viccet félretéve, szerintem inkább valami Opel fórumban nézz körül, őszintén meg lennék lepve, ha innen bárki is segíteni tudna.

2012. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

5 éve van 1 HP Photosmart-om, HP Multi-m, a gépemen IrfanView. Ezzel a 3-mal szinte bármi összerakható, Sajnos ( Q Murphy ) 3 éve nem találkoztam Astra 1.6 / 16V tulajjal, mert a könyvéből kifotóztam volna a rajzot, -- ha van benne.

Ez a bünti, mert Toyota Corolla Liftback-et akartam, de 1994 októbertől fél évig nem találtam, még keveset használtat se..

2012. jún. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!