Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eszméletlenül szitál, beráz a...

Eszméletlenül szitál, beráz a kormány, de miért?

Figyelt kérdés

Üdv!

Adott egy 1977-es évjáratú simson schwalbe (kényszerléghűtéses). A probléma, hogy már nagyon alacsony sebességnél is erősen szitál a kormány (20 km/h). Kicseréltem elől és hátul is a szilenteket, volt gumiabroncs csere, de még mindig nem jó. Kormány csapágyra gyanakszom, viszont nem lóg és nem is kotyog. Bárkinek van valami jó ötlete, tanácsa, kérem ne tartsa magában!

Előre is köszönöm!


2012. jún. 26. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy 8-as,vagy tojás...vagy mindkettő...
2012. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig ez kormánycsapágy problémának tűnik. Cseréld fel az első és a hátsó kereket, ha van rá lehetőség.

Villák rendben vannak?

2012. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A villák rendben vannak, mint írtam, a szilentek is újak bennük. Már próbáltam a kerekekkel is varálni, volt benne egy másik simsonból is felni és semmi változás, tehát akkor kormánycsapágy? Ha nincs más tipp holnap kicserélem.
2012. jún. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!