Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ráz a kormány?

Miért ráz a kormány?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy 2004-es évj Honda accordom.30-60 között beráz a kormány.(csak gyorsításkor)Már voltam 2 szerelőnél is,de a probléma sajnos továbbra is fenn áll.A felnik ki vannak centírozva,a gumik nem szálszakadtak(meg is cseréltem őket elöről hátra)A futómű ép,nem féltengely,nem motortartó bak,nem csapágy.Kanyarban sem kattog. Váltó lenne? Ha valakinek volna esetleg tapasztalata vagy tanácsa,azt szívesen venném! Köszönöm előre is!
2012. jún. 22. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Tipikus jelenség egy izmos kis padkázás után..


Az asszonyt kérdezd...:-)

2012. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tipikusan nem olvastad végig a leírást! De köszönöm a válaszodat!
2012. jún. 22. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakikám,azzal hogy aláfekszel,Te meg nem mondod hogy elment szarni a kerékössztartás...:-)
2012. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
20:45-ös! Fejtsd ki bővebben kérlek!
2012. jún. 22. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:

A két első kerekek összetartását durván ábrázolom: / \

Egy húzósabb kátyú már képes ezen változtatni,sőt,a féltengely is szét tud ugrani úgy,hogy a gumiharang rajta ép marad..

2012. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire ráz?


Futóműves látta? Mert szemre én sem mondom meg pedig ez a szakmám, csak ha eszi a gumit.


Ez így érdekes, ha valóban jók azok amiket mondtál akkor csak a toronycsapágy maradt mint ok.

2012. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ki van centírozva a kerék, attól még lehet benne mocskos nagy tojás!
2012. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mr Flash! Ezek jók amiket írtam,én el akartam vinni futóműveshez,de azt mondták hogy nem érdemes mert nem tudja megmondani.Szerinted meg tudná mondani h miért ráz?Csak ezen az alsó fordulaton csinálja,ha csapágy lenne nem csinálná folyamatosan? Hangja nem lenne?
2012. jún. 23. 06:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!