Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crossozásról lenne szó,...

Crossozásról lenne szó, kérdésem pedig az, hogy rendszám nélküli motorozás miatt milyen és mennyi büntetés jár? (pénzbírság jogsielvétel ilyesmire gondolok)

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem közúton csinálod azzal mész amivel jólesik.



Egyébként szabálysértés, 50-150E ha jól tévedek, és elkobozhatják a gépet.

2012. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!természetesen nem közútra gondoltam hanem földutakra,csakhát sose tudni műszaki hiba vagy bármi közbe jöhet!
2012. jún. 22. 22:14
 3/9 kiflitolvaj ***** válasza:
A földút is közútnak minősül, ha táblával nem jelzik magánútként. Ha rendőrt látsz menekülj, nekem kb. 6 éve volt 50 ezres bírságom, meg ugyanannyi az ügyvéd, hogy a jogsim megmaradjon. Meg voltam győződve róla, hogy magánúton vagyok, amikor határőrökbe futottam. Persze, ha tudom, hogy ez lesz belőle, akkor elhúzok a vérbe, de a f@sz gondolta akkor. Mindegy, ne állj meg, ennyi a lényeg.
2012. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze eszembe se lenne,csak ha tényleg valami közbe jönne valami müszaki problem vagy perec bármi kiváncsi vagyok mi is járna érte.De köszi tényleg
2012. jún. 22. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Így van, nem kell megállni, anno én is menekültem párszor (bár én a 64-esről mentem le a mezőre), bár elvileg a földút magánút, legalábbis erre nagyrészük az.


Amúgy ez is rendőrfüggő, amelyik normális nem fog az erdő közepén papírokat kérni (nem is mennek oda, csak ha keresnek valakit) , aki meg f*sz az mindenhol f*sz.


Egyébként meg nem fognak megfogni, engem csak a KR (katonai rendészet) fogott meg eddig,mikor betévedtem a nullaponti lőtérre, de nekik 650-es Honda CR-jeik voltak, én meg akkoriban egy 250-es KTM-et nyúztam.

Na meg mikor rámfogták az AK-t úgygondoltam inkább megállok.

2012. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kiflitolvaj ***** válasza:
Gondolom nem az volt életed legunalmasabb napja:)
2012. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D az durva azért,széles utat nektek!!!
2012. jún. 22. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, megúsztam egy kiadós leb*szással (nagybratyó a KGYLP-nél volt akkor alhadnagyi rangban, különben feljelentés+ment volna a gép is :D ), de egyébként mázlim volt, mert éleslövészet volt, az amerikaiak voltak itt a Paladinokkal (M109-es önjáró löveg), én meg pont a célterületre mentem.


Mikor megmondták hova akartam menni jobban beszartam mint mikor megfogtak, szóval a Bakonyban csak óvatosan. :)

2012. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kiflitolvaj ***** válasza:
:D
2012. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!