Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 sarus gyujto trafót szeretné...

2 sarus gyujto trafót szeretnék kimérni multiméterrel hogy-jóe mire kell álitanom és mik a megfelelő adatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
800ccm3 98-as 3 hengeres daewoo ticorol van szó
2012. jún. 19. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:

10-20 kOhm között szoktak lenni.


Biztosabb módszer: Vedd le a sarukat aztán egyik felét tedd rá az akku pozitív sarkára, a másikat meg érintgesd oda a negatívhoz miközben a belőle kijövő gyújtókábelt (mondjuk a másik kezeddel) a motortesttől kb. 1 cm-re tartod. Minden elvételkor erőteljes kék szikrát kell kapnod, ha nincs így akkor nagy valószínűséggel a trafód kuka!

2012. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
multimétert szerint 0.04k ohm probáltam amit irtál adtam a folyamatos 12v volt feszültséget a megfelelő lábra a másik lábat meg hozzá értetgettem kb 1 másodpercenként a negativhoz kb fél miliméteről volt csak szikra és elég gyenge (nagyobbat szikrázott az akksinál mint a "kijövő végén"
2012. jún. 19. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A 0,04 kOhm gyakorlatilag egy zárlat, ne csodálkozz ha nem működik!
2012. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!