Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érezhető gázszag, vagy motorha...

Érezhető gázszag, vagy motorhang különbség a gázra alakított autóknál?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 20:17
 1/10 smitwesson ***** válasza:
Sajnos igen, van gázszaga a gázos autónak! Pedig minden gázos esküszik, hogy neeem, de a tapasztalatom azt mondja, hogy igen. Hangja is van de ezt csak az avatott fülek veszik észre, vagy a motor járásából, vagy a befecsi fejek pattogásából, főleg, ha egy kicsit öregebb.
2012. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hangja nincs.

Gázszag van - a KIPUFOGÓNÁL igen, különbözik, mint a benzinestől.

Ha a motortérben gáz szagot érez valaki akkor inkább sürgősen menjen vissza ahhoz, aki beszerelte, mert valamit elcseszett!

2012. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki szoktam szúrni, ha gáz üzemű autó áll vagy halad előttem! (A használt sütőzsiradékosokat meg aztán 5 km-ről! XD)
2012. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 17. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Hangra lesz kulonbseg mert par 10E kilometer alatt lerongyolja a kipufogot foleg az utolso dobot.
2012. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Baromság.


Gyári dobomat 310.000 km-nél cseréltem. Lyukas még akkor sem volt, csak rozsdás.

2012. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez erdekes...Nalunk meg pont a forditottja...onnan tudod hogy gazos az auto hogy hianyzik az utolso dob joresze...es nem viccelek 150E kornyeken mar mindegyiknek..
2012. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez azért lehet, mert rövid távokat tesztek meg az autóval ( 15-20 perc), ilyenkor némiképp több páralecsapódás van a gázüzemnél, amíg át nem melegszik teljesen a kipufogórendszer. Értelem szerűen azért a vége rohad, mert ott lassabban melegszik át.


De nekem egy tizes körül volt a dob, úgyhogy tulajdonképpen lényegtelen is, hogy 150.000-ként szétrohad vagy sem.

2012. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
150 ezer gázzal megtett kilométer alatt meg lehet spórolni bőven egy új kipufogó árát, köszönöm a válaszokat, ismét!
2012. jún. 20. 09:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez igy igaz... bar nekunk nem gazos van, de itt rengeteg akad belole, es mivel varos...
2012. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!