Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A számítógépemre lenne 1...

A számítógépemre lenne 1 cserea ajánlat 1 piaggio nrg 70ccm (124km\h) végsebbel, menyit ehet kb ha normálisat nyomom 40-60 között de ink 40 körül? Mert azt megláttam hogy 18khm altt megevett 1 liter benzint full gázzal?

Figyelt kérdés
Ismerősöm szerint 10 litert eszik(ez szerintem hülyeség,neki semmi fajta tudása nincs csak 1 sima kinai robogója)

2012. jún. 15. 08:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
de ha ennyire ezt akarod akkor minek kérdezted meg? szerintem is felesleges egy ilyen "verseny" robogó mivel ahogy írtad "én40-50 max 60 körül hajtanám rendőrveszélyes helyeken". szinte bárhol belefuthatsz egy trafiba. autópályára úgysem mehetsz ilyen motorral akármennyi is a végsebessége. tényleg csak arra jó h piros lámánál keménykedhetsz vele(engem a kormány mögul baromira nem érdekel h 100 méteren gyorsabb vagy amíg az autó bőven viszi a 220-at) de robogó fogyasztása meg az egekben van.
2012. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
GYÁRILAG nem hiába nem ment 124 el k 80 at ha ment de te tudod mejd 3 hónap mulva ha szétpörög akk benne lesz 6 ezerbe dugó gyürü fötenges stbbb
2012. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!