Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a 2008-as...

Mi a véleményetek a 2008-as Honda Civic-ekről?

Figyelt kérdés

Használtauto.hu-n nézegettem autókat és megfogott a Civic,

eddig ezt néztem ki: [link]

A neten elég sok jót olvastam róla, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.



2012. jún. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mocskos drága egy középkategóriájú autóhoz képest.
2012. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, csak tényleg kicsit drága...
2012. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kiflitolvaj ***** válasza:
100%
Jól megy, megbízható és nagyon kényelmes. A kategóriájában az egyik legjobban felszerelt és az árát is viszonylag jól tartja. Nálam az átlagfogyasztása 8 liter körül mozog, többet megyek kint, mint városban és havonta kb. 5000 km-t tolok bele. Amit nagyon szeretek benne, hogy a látszat ellenére hatalmas a hely, nagyon jól pakolható és a hátsó ülés felhajtásos megoldás szuper. A műszerfal viszont néha elkezd zörögni, teljesen random módon, aztán ugyanúgy abba is marad, ilyenkor hangosítok a zenén, így nem zavar:) Előtte egy GTC Astrám volt, az külsőre jobban tetszett, a Hondának a belterébe lettem szerelmes. A cascom viszont majdnem a duplája, mert drágább hozzá az alkatrész. Volt már néhány autóm, de a Honda eddig nem okozott csalódást. Szerintem nézd meg, próbáld ki és ki sem akarsz többé szállni belőle:)
2012. jún. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nézd meg, próbáld ki és ki sem akarsz többé szállni belőle:)"


Én ezért nem mertem még kipróbálni. :)

2012. jún. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jún. 14. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!