Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autókölcsönző ahol...

Van olyan autókölcsönző ahol 2-3 napra tudnék bérelni autót és én határozhatom meg h milyen legyen?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni több gyártó új modelljeit és nem ilyen 10-20 perces tesztvezetésnyi idő alatt, hanem 1-2-3 napig.
2012. jún. 12. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

biztos van


apám pl. kitalálta hogy vesz egy insignia opc-t.. mivel a cégnek van egy csomó autója és mindig flottában veszik, és épp eljött az újítás ideje, az opel teljesen odavolt hogy veszünk tőlük 10-15 új autót és nyakukat törték hogy hozzanak egy tesztpéldány opc-t

magyarországon nem volt, ezért szlovákiából hozták át, megoldották a sok pénz reményében :D

fizetni nem kellett érte, csak a benzint és az esetleges károkat, 1 hétig volt nálunk

2012. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó de ilyenkor ha nem vesztek akk jól megutállnak :D

Am én ilyen átlag autókat próbálgatnék mint pl renault laguna; opel astra, insignia; ford mondeo, galaxy, ranger;

stb...

sok gyártónak de az átlag mondelljeiket inkább..

2012. jún. 12. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt tesztnapokon meg tudod tenni, jön a nyár, majdnem minden gyártónak vannak tesztnapjai :)
2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezekről tudok is, csak az velük a gond amit említettem fent is, h nagyon rövid ideig tart és semmit nem lehet megtudni a kocsiról kb..
2012. jún. 12. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru. Felhivod a kozeli autokolcsonzoket es megkerdezed milyuk van. Ha van olyan amilyet szeretnel, akkor bemesz szemelyesen es berbe veszed. Annyi idore veszed kolcsonbe amennyire akarod, termeszetesen fizeted a berleti dijat.


Minden kolcsonzonek van tobb tipusu autoja es te, a berlo hatarozod meg, hogy azok kozul neked melyik kell, amennyiben mas meg nem vitte azt el.


Oket nem erdekli, hogy azert berled, mert nincs kocsid es kell, vagy azert mert tesztelgetni akarod a markat.

2012. jún. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen elkezdesz nézelődni melyik kölcsönzőnek mie van...

de pl.: Fóton a Ford szalonban is lehet Mondeót bérelni, de horror áron kb 20oooFt +áfa/nap, na az sanszos, hogy a teszt kocsik közül van, szóval elvileg tudsz bérelni a szalonoktól is.

2012. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!