Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ és rutint más városban...

KRESZ és rutint más városban megcsinálni, lehet?

Figyelt kérdés
Ősszel szeretném elkezdeni a jogsit. Szeptembertől a KRESZ-t X városban suli mellett, rutint pedig télen Y városban. Lehet ilyet csinálni?
2012. jún. 9. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Megbeszéled az adott iskolával hogy te ott csak a kreszt szeretnéd megcsinálni, utána keresed azt a bizonyos Y várost ahol van suli és ott megcsinálod a rutint.
2012. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

semmi jogi kikötés nincs benne?

nem gondoltam volna, hogy lehet ilyet...

csak mert az Y városban van az ismerősöm, akinél szeretnék vezetni.

2012. jún. 9. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Rutin már nincs.
2012. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szolgáltatás. Te szabad a feltételeket. A vizsgáztatást módját persze nem, meg a keretszabályokat sem, de ha 17 oktatóval tanulsz 38 különféle helyen, akkor úgy teszed. Vizsgázni is bárhol vizsgázhatsz, de az aktuális oktatód fog lejelenteni vizsgára. Ha vele még nem vezettél eleget, akkor még előbb meggyőződik róla, hogy mennyit tudsz.
2012. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták lehet,de akkor már miért nem mész Y városba KRESZ-re is?
2012. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert egyetemista vagyok. szombathelyen tanulok és keszthelyen lakom. szombathelyen nem akarok idegen oktatóval vezetni, nem is tudnék suli mellett vezetni járni, sűrű az órarend. keszthelyen van jó ismerősöm, vele akarok vezetni, meg már régen megbeszéltük, hogy ő akar engem oktatni. télen pedig majdnem 2 hónapot itthon vagyok, akkor tudnám a vezetéses órákat letudni.
2012. jún. 9. 11:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem így volt ahogy írtad. Kresz tanfolyam X városban, rutin és forgalmi meg egy másik városban. Szóval lehet.
2012. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mért ne lehetne? Nincs helyhez kötve. Ott csinálod meg, ahol neked tetszik.

Vagy gondolod hogy ha valaki pl időközben elköltözik az ország másik végébe, akkor is kötelező visszajárnia?

2012. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2012. jún. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!