Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vezetés 4 tanulóval...

Forgalmi vezetés 4 tanulóval más városba?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam,ma mentem először forgalomba vezetni. Mivel a mi városunkban nincsenek párhuzamos közlekedésre alkalmas sávok,ezért a 30 km-mel arrébb levő nagyvárosba kell bejárni. Eddig úgy tudtam hogy 1 tanuló vezet oda és helyben,egy pedig ugyanezt vissza. Nos ezzel szemben 4-en voltunk tanulók,7kor indultunk és fél3ra értünk vissza a városunkba. Ez normális??? Majd szétvetett az ideg,mire sorrakerültem (utolsónak).
2012. jún. 8. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Így megy ez falun...
2012. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de basszus ez nem falu,másrészt meg 4 ember?? nagyon gáz
2012. jún. 8. 15:22
 3/8 anonim válasza:
Hát ez tényleg gáz. Nálunk mindig csak ketten mentünk. Sztem így akarnak spórolni az üzemanyagon.
2012. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nekem is nagyon gyanús. asszem érik az oktatóváltás,mert eléggé becsapva érzem magam és nincs is egész napom elhülyéskedni 2x50 perc vezetést 7-8 óra alatt
2012. jún. 8. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg az oktatódnak, hogy nem akarsz 4 emberrel baszakodni...


Én mindig egyedül mentem...

2012. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig egyedül mentem (igaz BP-en).

Az kabaré, hogy 2x50 perc vezetés miatt végig kell várnom még 3 (!) másik vadidegen bénázását.

2012. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Imádom, hogy apám volt az oktatóm és nem voltak ilyen problémáim :DD
2012. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolut nem normalis, 2 tanulo meg oke, en is sokat ultem benn mas orajan es sokat tanultam belole, de tobb orahosszat ott dekkolni az autoban...valts oktatot.
2012. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!