Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oldalkocsi 125-ös etz-re?

Oldalkocsi 125-ös etz-re?

Figyelt kérdés
rakhatok a 125-ös etz-m-re oldalkocsit vagy meg van határozva h hány ccm-től lehet rá rakni?

2012. jún. 8. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározva, rakhatsz, viszont le kell vizsgáztatnod...
2012. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudom
2012. jún. 8. 15:31
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és köszi
2012. jún. 8. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj el egy műszaki vizsgaállomásra, és érdeklődd meg, hogy milyen feltételeknek kell megfelelnie, hogy, mint működik egy oldalkocsi vizsgáztatása.


Miért nem 250etz-re raksz oldalkocsit?

A 125 szerintem elég kicsi lenne hozzá.

2012. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem erre biztos nem tudsz rászerkeszteni egy oldalkocsit... Főleg úgy, hogy az biztonságos legyen és megfeleljen minden szabálynak.
2012. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és még csak a1-es jogsim van ezért gondoltam a 125-ös etz-re

én is gondolkodtam rajta hogy bírni fogja-e de ha nem próbálom ki nem tudom meg addig meg nem szeretnék várni amíg lesz egy nagyobb motorom

azt tervezem h rárakom a motorra és ha bíja akkor oldalkocsival vizsgáztatom ha nem akkor elteszem az oldalkocsit és jó lesz majd a 250-es re

2012. jún. 9. 10:49
 7/7 anonim válasza:
természetesen rakhatsz a 250 es vázával megegyezik a 125ös és nem kisebb és ott van azon is az ülés alatt az a kis karika cső szerűség amire az oldalkocsi megy, úgy gondolom hogy egy 125/150 es etz a maga 11-12 lóerejével bőven elvisz i úgy hogy 3 ember ül a motoron 2 oldaldoboz telepakolva és a középső oldaldoboz + az oldalkocsinak a doboza telepakolva :)
2014. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!