Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma ahogy elindultam a kocsimma...

Ma ahogy elindultam a kocsimmal el kezdett rángatni amikor gázt adtam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amikor gázt adok akkor rángat a kocsi. A motornak is más hangja lett(hangosabb) és a kipufogónak egyenletes szaggatott hangja van és jóval hangosabb. Ha jobban odalépek neki akkor a motortérből erős sziszegő hangot lehet hallani, és ugyanugy rángat de akkor már annyira nem. Alacsony fordulatszámon(2500 alatt) viszont sokkal jobban rángat. Mi lehet a hiba? Holnap viszem a kocsit szerelőhöz, csak nagyon b@ssza az agyamat hogy mi lehet a baja.
2012. jún. 6. 23:00
 1/8 pagan ***** válasza:
ha sziszeg akkor nagy bizonyossággal kilyukadt egy vákuum csöved,én legalábbis erre gondolok
2012. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leírásból egyértelműen úgy tűnik, hogy valami elromlott benne.
2012. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rángatást is ez okozhatja?
2012. jún. 6. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván, illetve még az lehet hogy így tervezték, hogy 2012 június 6.-ától kezdjen el rángatni.



/Nem mondtál se típust, se évjáratot, se semmi adatot, erre nem lehet túl értelmes választ adni./

2012. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"a kipufogónak egyenletes szaggatott hangja van"



Ebből azthiszem elég egyértelmű,hogy nem megy az egyik hengered...


Indítsd be,járasd 5 percig,és nézd meg,melyik gyertya nem forró...Na az ahhoz tartozó kábelt cseréld ki.

2012. jún. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana tudni, hogy egy hybrid lexusról, vagy egy polski fiatról van-e (nagyba)szó?!
2012. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A két legrosszabb példát írtad le..


A Lexus ugyanis nem rángat,mert hybrid,a Polski pedig gyárilag sziszeg és rángat XD

2012. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Skynet2042 válasza:
Szerintem letört egy-két motortartó konzol, és nincsenek kiegyensúlyozva a kerekek.
2012. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!