Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen csizmát ajánlanátok?

Milyen csizmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Most csinálom a jogsit A1-re, és már rutinra kellene motoros csizma. 20 ezret tudok rá szánni, ennyiért tudok normálisat venni? Jah és a számozása úgy van mint a normál cipőknek? Szóval ha 40-es cipőt hordok, akkor csimmából is akkora kell?
2012. jún. 6. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csizmát veszel vegyél rendeset - amit ennyiért nem kapsz. 20e-ért vehetsz használtat vagy olyat ami szorítani fogja a lábad és bukásnál kuka. Én egyiket sem ajánlanám. Inkább egy jó bakancs vagy cipő amiben érzed a váltót és hozzá egy olyan nadrág amiben nincs ki a fél lábad.
2012. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
www.bembomotor.hu
2012. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Motoros csizmához nem értek, de ha nem találsz jót akkor jobban jársz ha veszel bármilyen olcsó hosszú szárú bakancsot. Aztán ha lesz pénzed akkor veszel egy jó csizmát.


Nekem 26000ft-os hosszú szárú bakancsom van. Abba csináltan nemrég a jogsit is.

Tellesen kényelmes, vízálló,olajálló, saválló:D. Könnyű benne váltani és még jól is néz ki :)

Persze pár 1000-ft-ért lehet venni kevesebb extrával rendelkező hosszú szárút ami tökéletesen megfelel amég csinálod a jogsit. (ahol én csináltam ott is sokan így csinálták)

2012. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két fajta csizmám volt eddig: Gaerne és Alpinestars. Mindkettő nagyon jó volt és csak ajánlani tudom.

Ezek picit drágábbak 20e Ftnál ( főleg a második)

Az egyiket a corsaro-ban vettem, a másikat a pardi sportban.

2012. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem SIDI Vertigo Corsa-m van. Ugyan drága volt, de garantált a minősége és kényelme! Hihetetlen jól tart, nagyon kényelmes hála ég a biztonságát még nem kellett tesztelni:D
2012. jún. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illetve a számozása, nekem ugyanaz mint utcai cipőnél. Adidas Superstartből 47 1/3-ot hordok és a SIDI-ből is 47-es kell biciklire is meg motorra is! Tehát a mérete ugyanaz mint az utcainak, fél számot rászámolhatsz!
2012. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kinéztem egyet, és bár drágább mint 20 ezer, de szerintem azt fogom megvenni :)


[link]


A feketét néztem ki.

2012. júl. 4. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!