Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e mübizonylatot szerezni...

Lehet-e mübizonylatot szerezni az autófoliázásról ha magamnak csinálom?

Figyelt kérdés
Vagy lehet-e valahogy hivatalossá tenni hogy ne büntessen meg a rendör?
2009. júl. 2. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom lehet e ilyet szerezni!de viszont én is feltenném a foliát a kocsimra!te hogy csináltad?
2009. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelő alapanyagokkal dolgozol, megvan otthon a megfelelő technológiád és ezek által még engedélyt is kapsz rá, akkor adhatsz magadnak műbizonylatot. Egyébként kerülőúton, ismerőst lefizetve tudsz csak hozzájutni.

(nem vicc egyébként a dolog, ugyanis a rossz technológiával felragasztott fólia balesetnél sérülésveszélyes, égésekor pedig mérgező gázok szabadulhatnak fel)

2009. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyag,technologia,engedély ezeket hol lehet beszerezni?
2009. júl. 3. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alapanyagot boltba tudod beszerezni, a technológiát meg kell tanulnod, engedélyt pedig nem tudom, hol kell kérned. A területileg illetékes NKH-kirendeltségen talán tudják.
2009. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!