Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell beírni a Blaupunkt...

Hogyan kell beírni a Blaupunkt autórádiómba a biztonsági kódot?

Figyelt kérdés
Van egy 1994es Opel Astra F-em benne egy Blaupunkt SC 202-es teljesen széria rádióval. Eddig szép és jó volt minden, csak a generátorban elkopott a szénkefe és lemerült az aksi, így a rádión bekapcsolt a biztonsági program és most kéri a kódot, ami már megvan, csak nem tudom, hogy kell beírni úgy, hogy el is fogadja. Még nem próbálkoztam vele, mert félek, hogy elrontom. Nah valaki tudna adni tanácsot?
2009. júl. 1. 09:30
 1/2 anonim válasza:
Nekem suzuki ignisembe is ilyen márkájú gyári rádió van ami GM-nek gyári rádiója(több opelbe átalakítás nélkül be lehet szerelni). Először a "BAND" gombot hosszan kell nyomni több másodpercig. Utána a négy jegyű kódot a számjegyek segítségével. A kód első karakterét annyiszor kell megnyomni az "1"-t amenyi a kódszám. Utána a 2,3,4 gombokkal ugyanígy a második,harmadik,negyedik kódszámjegyet. Végül a "BAND" gombot megint hosszan. Ha nem sikerül több lehetőség van, ugyanúgy minta mobiltelefonok pinkódjánál.
2009. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de már elegem lett belőle és ki lett cserélve egy MNC-re:D
2009. aug. 10. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!