Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f Astra kijelző hiba, Mi...

Opel f Astra kijelző hiba, Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Az lenne a problémám,hogy az Opel f Astrám-ban ma tapasztaltam olyat hogy haza fele ahol egyetlen volt az út ,a kézifék piros felkiáltó jele a műszerfalon megjelent ! volt h egy másodpercre volt h villogott pedig ki volt engedve a fék. most nem tudom hogy aljak neki.

a másik hogy nem rég lett cserélve a fék tárcsák illetve a fék betétek.(mellékesen hozzátenném)


de nem tudom honét közelítsem meg a problémát.

Mit és hol nézek meg.


A segítségeket és a válaszokat elöre is köszönöm.



2012. máj. 31. 12:21
 1/7 pagan ***** válasza:
kontakthiba,nekem is volt ilyen,de majd az f astrások megírják mit hol keress mert nem akarok hülyeséget írni.)
2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben :) akkor várom majd a válaszokat :)
2012. máj. 31. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet alacsony a fékfolyadék szintje? Ha jól emlékszem, az is arra a lámpára jelez vissza.
2012. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megnéztem fékfolyadékot és a megengedett mennyiség van benne. lehet hogy cserélni kéne frissre?
2012. máj. 31. 20:40
 5/7 A kérdező kommentje:
A fék folyadékot a minap vettem és pótoltam bele és meg oldódót a probléma :) köszönöm a válaszokat ! :)
2012. jún. 2. 12:35
 6/7 ennyiii válasza:
Sziasztok, 1,7 TD Astránkal az a probléma, hogy nem emelkedik a vízhőfok mutató (70 km menet után sem). Nemrég lett benne termosztát cserélve, azt gyanítjuk, hogy valamilyen elektromos hiba állhat mögötte, mert a vezetéket testelve meg felugrik pirosba. Tud valaki valamilyen megoldást? Esetleg bekötési ábrát?
2012. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ennyiii válasza:
Már megoldódott, egy saru csúszott le a jeladóról...
2012. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!