Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a GAZ Volga siber?

Milyen autó a GAZ Volga siber?

Figyelt kérdés
Nem rég találkoztam ilyennel és nagyon megtetszett.Van valakinek tapasztalata?Csak Oroszországból lehet behozatni ilyen autót vagy hazánkban is kapható?

2012. máj. 31. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ki6a8vNW7DI

Szerintem csak Oroszországból, Ukrajnából lehet behozatni, és újonnan éri meg. Használtan rizikós, főleg olyan országban ahol ott van út ahol nincs fa.

2012. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy ez egy amerikai autó alapjaira van építve.A kérdés hogy mennyire megbízható így oroszosan.
2012. máj. 31. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A régi orosz dolgok szétverhetetlenek szóval ha ez is annak a jegyében készült akkor túlél téged. Gondoljunk csak a ladára a régi volgára és a 4x4 uazra és nívára. Ezek az autók mai napig mennek kis igényűek. Szibériára gyártották őket. Aki ilyet vett az az életét bízta az autójára mert ott ha télen az autó bemondta Mátyuska alatt az unalmast akkor Game Over.. Szóval ha ez a kocsi is ilyen akkor szerintem 100%ig megbízható kell hogy legyen. És az amerikai autók se megbízhatatlanok. Negatívuma talán hogy a töréstesztje az lehet nem az igazi :)

Viszont ezek az új Jtdctdis agyon compjúterizált európai meg indiai kóreai szutykok inkább megbízhatatlanok.

2012. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vannak emberek akik összekuporgatták a pénzüket a 60-70'-es években vettek egy volgát, ha tudtak, és ha havonta 10 percet foglalkoztak velük mai napig gyári állapotában van. Ez főként a jó gyártási technicából, anyagminőségtől, és vastagságából adódott. A Siber-t nem hiszem, hogy olyan odafigyeléssel, és pontossággal készítik a népnek, mint annak idején a 21-est a párttitkároknak.
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!