Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy M21 Volgát Oroszországból...

Egy M21 Volgát Oroszországból 225'000 Ft ért megéri behozni? Mennyibe kerülnek a behozatali dolgok, ha a szállítást megoldom?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 11. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenem már én is gondolkodtam, csak uaz-ban, de ez 1 kicsit drágább, ha teljesen hibátlan lenne a kocsi akkor biztos megérné, a vám meg a reg adó az még sok pénzt elvisz
2012. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha "simán" hozod be, akkor drága lesz a regadó. Nem hinném hogy bármilyen környezetvédelmi osztálynak megfelelne.


Ha veteránként próbálod behozni, minősítéssel és miegyébbel, akkor a regadót és a későbbi teljesítményadót is elkerülheted.

Bár utóbbi nem lehet nagy összeg, gondolom ebben sem ad le sokat 2.5-ös 4 hengeres. :)

2012. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg anyi a baj hogy Oroszországba vizumköteles vagy...
2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mennyibe fáj a OT minősítés meg minden ezzel járó cucc?
2012. márc. 11. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A MAVAMSZ tud pontos infóval szolgálni, akár e-mailben is megérdeklődheted náluk. Jobb előre kérdezni, minden felmerülő dolgot pontosan.

Egyébként a honlapjukon azt írják, hogy "Az Euro IV. uniós környezetvédelmi előírásokat nem teljesítő járműveket Unión kívüli országból Magyarországra kizárólag muzeális minősítéssel lehet behozni és forgalomba helyezni". Nem tudom ez még így van-e, de ha igen akkor úgysincs más megoldás.


[link]


Arra viszont fel kell készülnöd, hogy az autónak eredeti állapotúnak kell lennie. És utána sem lehet változtatást végrehajtani.

2012. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!